Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas pašvaldība autobusus svētkiem atrod Lietuvā 3

Simtiem lielu un mazu autobusu svētdien, 1. jūlijā, dosies Rīgas virzienā. Tajos galvaspilsētā ieradīsies ap 40 000 XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI deju svētku dalībnieku.

Īpaši kupls šogad ir Bauskas novada dalībnieku pulks. Bauska ir viena no 20 ar amatiermākslas kolektīviem bagātākajām pašvaldībām Latvijā. Uz svētkiem Rīgā pošas 24 kolektīvi ar 612 dalībniekiem.

Līdztekus lepnumam par plašo pārstāvniecību Bauskas pašvaldībai sagādātas arī papildu problēmas. Sludinot iepirkumus dalībnieku vešanai uz Rīgu, nav izdevies piesaistīt vietējos pārvadātājus. Novada administrācijas transporta nodaļas vadītājs Andris Juškevics stāsta, ka līdztekus pašvaldības autobusiem dziedātājus un dejotājus pa Rīgu vizinās viens SIA «Aips» un astoņi Lietuvas autobusi.

Atbilstīgi Eiropas Savienības vienotajām prasībām lietuvieši ieguva tiesības sniegt pakalpojumu. «Visas atļaujas nokārtotas, lai šoferi brauc! Ja kādam būs problēmas pārzināt Rīgu, kolēģiem būs jāpalīdz,» tā A. Juškevics.
No Rundāles novada uz svētkiem Rīgā dalībniekus aizvizinās četri autobusi. Trīs no tiem kolektīvu rīcībā galvaspilsētā būs visu svētku laiku.

Vecumnieku novads savus dziedātājus, dejotājus, pūtējus un folkloristus Rīgā nogādās ar sešiem pašvaldībai piederošiem autobusiem. Viens braucamais iepirkts no cita pārvadātāja. Šo autobusu izmantos 1. un 5. jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Līgo

Un neatradās neviens kolektīvs,kurš uzstātos Bauskā Līgo vakarā pilskalna estrādē...Kāpēc mums vajadzīgi kolektīvi,kas reti uzstājas pie mums,bet kursē pa mūsu naudu pa pasauli?

pirms gada, 2018.06.29 23:33

Vietējās ziņas