Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas sākumskola projektā «Sporto visa klase» sadarbojas ar vieglatlētu Jāni Baltušu 4

Bauskas sākumskolā 7. decembrī notika sarīkojums, veltīts projekta «Sporto visa klase» jaunpienācējiem – 3. a klasei. Katru gadu jaunpienācējiem ir savs īpašais draugs – sportists, un šogad tas ir vieglatlēts, Latvijas izlases dalībnieks un Latvijas čempionātu rekordists izcīnīto zelta medaļu ziņā Jānis Baltušs.

Svinīgo sarīkojumu, kurā pulcējās projekta «Sporto visa klase» visas trīs Bauskas sākumskolas klases, atklāja Bauskas Valsts ģimnāzijas mazajā sporta zālē. «Sākumskolā man te bija sporta stundas. Iesildījāmies, skrienot apkārt zālei. Man toreiz likās, ka telpa ir liela,» atcerējās J. Baltušs.

Sanākušos uzrunāja Bauskas sākumskolas direktores vietniece izglītības jomā Inita Nagņibeda. Zvēresta tekstu 3.a klasei bija sagatavojuši 5.a klases audzēkņi.

«Man liekas, ka tad, kad es mācījos, šādas projekts bija no pirmās līdz 12. klasei – mēs visu laiku sportojām. Galvenais, ko jums gribu pateikt, – svarīgi, lai mēs mīlētu to, ko darām, un ka sports mūs dara laimīgus,» savā uzrunā teica J. Baltušs.

Valmierā 3. novembrī notika projekta ceturtās sezonas atklāšanas pasākums, kurā katrai skolai pasniedza projekta karogu. Tagad šo karogu J. Baltušs kopā ar 3.a klases skolnieku Robertu Jakuboni uzvilka mastā pie skolas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

fane

Pilnīgi piekrītu, man arī tas Jānis Baltušs patīk. Nez, kā viņam citādi sokas pa dzīvi vēl bez sporta? Bauskas Dzīve varētu uzrakstīt

pirms gada, 2017.12.08 13:48

!

žēl ka mānā pamatskolā nav tik interesanti.

pirms gada, 2017.12.08 17:50

Sporto visa klase dalibnieks no bauskas sakumskola

Žēl ka nebiju skolā liekas ka bija interesanti :(

pirms gada, 2017.12.08 19:05

Vietējās ziņas