Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas sākumskolā vecākus iepazīstinās ar modernajām tehnoloģijām 2

Bauskas sākumskolā trešdien, 23. aprīlī, būs atvērto durvju diena, portālu informē skolas direktora vietniece Inita Nagņibeda.

Vecāki šajā dienā aicināti iepazīt skolā īstenoto programmu «IT izmantošana mācību procesā jeb ceļā uz digitālo izglītību». Jau no astoņiem rītā vecāki varēs būt klāt stundās visdažādākajos mācību priekšmetos. Interaktīvās tāfeles izmantošana, animāciju veidošana, dažādas prezentācijas, video un audio materiāli – to visu vecāki varēs skatīt, arī iesaistīties mācību darbā kopā ar skolēniem.

Šajā dienā plānota īpaša diskusija ar skolas vadību par digitālo izglītību, par IT izmantošanu mācību procesā. Kopīgi tiks spriests par iespējamajiem riskiem, arī ieguvumiem. Nodarbībā «Vecāks bērniem» sanākušie varēs uzzināt par drošību internetā. Par šo tēmu stāstīs Bauskas Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone.

Praktiskajā nodarbībā būs iespēja uzzināt, ko skolas pedagogi guvuši, iesaistoties projektā «Samsung skolas nākotnei». Samaksājot vienu eiro un 30 centus, vecāki varēs nobaudīt skolas pusdienas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Bruno Bahs

Bauskas sākumsskolas komanda spridzina! Malači! Turu īkšķus! :-)

pirms 4 gadiem, 2014.04.22 21:34

skauģis

Kur jauns un jauks kolektīvs, tur darbs nestagnē.

pirms 4 gadiem, 2014.04.22 22:45

Vietējās ziņas