Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas un Rundāles novads veidos kopīgu volejbola komandu 5

Bauskas un Rundāles novada apvienotā vīriešu volejbola komanda varēs piedalīties Latvijas 1. līgas čempionātā. Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē 23. septembrī deputāti atbalstīja līdzekļu piešķiršanu komandas darbības sākšanai un līdzdalībai 2010./2011. gada čempionātā.Kopumā dalībai čempionātā no Bauskas novada nepieciešami 3857 latu. Tikpat daudz apņēmusies maksāt arī Rundāles pašvaldība. No šī gada Bauskas budžeta nepieciešami 1000 latu, pārējā nauda jāatrod nākamā gada budžetā.Debatēs par šo jautājumu deputāts Juris Landorfs vēlējās zināt, vai, piešķirot naudu volejbola komandai, tā netiks atņemta citam sporta veidam. Novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips skaidroja, ka no šī gada budžeta volejbolam bija paredzēti 1000 latu. Šo naudu bija domāts izlietot divu novada komandu līdzdalībai Latvijas Tautas sporta asociācijas spēlēs. Taču komandas no līdzdalības šajā turnīrā atteikušās, jo to pamatspēlētāji labprāt sacenstos Latvijas čempionāta 1. līgā. V. Veips arī paskaidroja, ka vēl tiek lemts par komandas nosaukumu. Abi pagaidām izvirzītie varianti «Bauska-Rundāle» vai «Rundāle-Bauska» nav guvuši atbalstu. Iespējams, starpnovadu komandu varētu saukt «Lielupe». Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele atzinīgi vērtē šādu divu novadu pašvaldību lēmumu: «Bauskas sporta skolā ir cerīgas jauno volejbolistu grupas. Izveidojot komandu, kas startē pieaugušo čempionāta 1. līgā, jauniešiem būs stimuls attīstīt savu sportisko formu, lai iekļūtu starpnovadu komandā.» Ir paredzēts, ka Latvijas čempionāta 1. līgas spēles volejbolā sāksies oktobrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

johaidi

Vienīgā vieta Bauskas novadā,kur sporta skola trenē volejbolu ir Mežotne un pārējie pagasti var turpināt dzert aliņu,jo viņu sportam naudas nav,jo nepienākas,nav budžetā naudas, bet te Mežotnes deputātes lobētai komandai piešķir lielu naudu.

pirms 7 gadiem, 2010.09.26 22:27

laima

cik zinu,tad nevienam citam sporta veidam gada budžets nepārsniedz 1000 ls. bet te volejbolam 2000 ls. Nu deputāti vai tā nav lobēšana,lai 2 deputāti Domb un Koluz balsotu par deputātu pieņemtajiem lēmumiem??? tā ir politiskā prostitūcija!!!

pirms 7 gadiem, 2010.09.26 21:46

kasis

Novadā masu sports pagrīdē , tad labāk lai tiek volejbolistiem.

pirms 7 gadiem, 2010.09.26 10:55

rrr

pasakiet ar ko volejbols ir labāks par citiem sporta veidiem??? Kāpēc masu sportam jācieš no izredzēto sporta???Tikai tāpēc,ka deputāts Kolužs spēlē volejbolu???

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 23:09

Vietējās ziņas