Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Valsts ģimnāzijā skolēnu brīvdienās spēlē florbolu

Katru gadu skolēnu brīvdienas aktīvi izmanto Bauskas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāji, organizējot skolas spartakiādes posmus. 2. un 3. janvārī notika florbola sacensības.

Pirmajā dienā spēkiem mērojās 10. – 12. klašu puiši – septiņas komandas. Spēles bija sīvas, vairums beidzās tikai ar vienu vārtu starpību. Veiksmīgākie bija 11.a klases jaunieši, kas pārspēja 10.c klasi ar rezultātu 3:2. Trešajā vietā 11.c klase, kas uzvarēja 12.c klases florbolistus ar 1:0.

Pamatskolēnu piecas komandas sacentās 3. janvārī. Pārliecinoši labākie bija 9.a klases sportisti – puiši, kas trenējas basketbolā un florbolā, pretiniekiem neatstāja cerības. Otrajā vietā ierindojās 7.b klase, trešajā – 8.c klase. Komandu vidū īpaši izcēlās 8.a klase – četras meitenes un viens puisis. Kad visas komandas bija izspēlējušas, 9.a klase tikās ar pārējo audzēkņu florbola izlasi.

 Spēles mērķis bija sagādāt intrigu uzvarētājiem. Tas izdevās – pamatlaiks beidzās neizšķirti ar rezultātu 0:0, soda metienos uzvarēja izlases komanda.

Treneris Ivars Prīsis bija sarūgtināts par meiteņu kūtrumu. Uz basketbola un florbola sacensībām esot ieradusies tikai viena vidusskolas meiteņu vienība. Iespējams, ar laiku tam būs noteicošā loma pirmo vietu sadalījumā. Pašlaik skolas spartakiādes kopvērtējumā vidusskolu grupā pirmajās vietās ir klases, kuras sacensībās pārstāv jaunietes.

Pirmajā vietā ir 11.c klase, tai seko 10.c un 12.a klase. Tikai vienā sacensību posmā piedalījusies 12.b klase, tāpēc tai pēdējā vieta.

Pamatskolas vecuma grupā konkurence ir sīva – pirmās vietas ieguvēju 8.c klasi no 8.a šķir viens punkts, trešajā vietā ir 9.a klase. Vismazāk sacensībās piedalījušies 7.a un 7.c klases audzēkņi.

Šogad paredzētas sacensības dambretē, tautas bumbā, volejbolā un klinšu kāpšanā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas