Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieces apmeklē Zorģu bibliotēku 2

Bauskas novada dāmu biedrības «Apvārsnis» dalībnieces trešdien, 13. jūlijā, apmeklēja Iecavas novada Zorģu bibliotēku.

Bibliotekāre Aina Ezergaile izrādīja iestādes telpas un kopā ar iedzīvotājiem sakopto apkārtni, pastāstīja par projektos iegūto atbalstu vides labiekārtošanai, aprakstīja daudzveidīgās aktivitātes, kas līdz ar literatūru un periodiku pieejamas ciemata ģimenēm. Apvārsnietes uzteica bibliotekāres izdomu un sakopto apkārtni, atzīstot – par Zorģu bibliotēkas norisēm uzzina presē, augsti vērtējot iestādes kultūras centra lomu ciematā.

Tikšanās otrajā daļā biedrības dalībnieces iepazina ASV ceļojuma iespaidus, kā arī numeroloģes un Austrumu filozofijas lietpratējas zorģenieces Laimdotas Udalovas vadībā iepazina katra savu personību. Laimdota, pēc izglītības un profesijas grāmatvede, senās zinības studē devīto gadu. Apvārsnietes bija pārsteigtas par precīzo raksturojumu, ko var iegūt ar dzimšanas datu skaitļiem un cilvēka mūža ciklu izpēti.

Biedrības vadītāja Raimonda Ribikauska iepazīstināja zorģenieces ar «Apvāršņa» darbību, informēja par jaunumiem mazo lauku uzņēmumu atbalsta jomā. Apmeklējumu noslēdza draudzīga saruna, tikšanās dalībniecēm secinot – viesošanās bija abpusēji bagātinoša, ko līdzīgu vērts atkārtot nākotnē.

Nākamnedēļ Zorģu bibliotēkā notiks vasaras radošās dienas bērniem, kas kopš 2007. gada kļuvušas par ciemata tradīciju. Kā informē A. Ezergaile, arī šogad ap 20 novada bērnu varēs aizraujoši pavadīt vairākas skolas brīvlaika dienas radošās nodarbēs, pilnveidot savas prasmes un personību, kā arī izklaidēties Pastaru ģimenes atpūtas centrā «Labirinti». Jau vēstīts, ka sākotnēji finansējumu radošo dienu rīkošanai bibliotekāre ar domubiedriem ieguva ar īpaši gatavotu projektu palīdzību, bet tagad, novērtējot sekmīgo darbu, tām finansējumu piešķir pašvaldība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Antrai

Laikam jābalso par labāko raksta ievadteikumu! :))
Man labāk patīk pirmais teikums, otro vari svītrot ārā!

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 15:09

Vietējās ziņas