Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieki kopā ar prezidentu iedegs Rīgas pils Ziemassvētku egli 7

Baušķenieku Bukšu ģimene 6. decembra pēcpusdienā devās uz tikšanos ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru. Kopā ar citām ģimenēm no Latvijas Līga un Vigilijs Bukšas ar bērniem Mārtiņu, Daci, Juri, Jāni un Andri piedalījās egles iedegšanā pie Rīgas pils. Doties uz eglīti pie Valsts prezidenta, Bukšu ģimeni ieteikusi Bauskas novada dome. Kaut arī materiālie apstākļi ir pieticīgi, pašlaik darbs ir tikai Līgai, Vigilijs bezdarbnieks, vecāki dara visu, lai bērniem būtu iespējas mācīties un pilnveidot sevi. Uz Rīgas pili Bukšu ģimenes bērni līdzi ņēma mūzikas instrumentus - Dace vijoli, Juris saksofonu, Mārtiņš trompeti, Jānis ģitāru. Viņi visi, arī vecākais brālis Andris, kurš tagad dzīvo Ugālē ir mācījušies vai mācās Bauskas Mūzikas skolā. Šoreiz ģimene sagatavojusi kopīgu muzikālu priekšnesumu - latviešu tautas melodiju «Es karā'i aiziedams». Bauskas pilsētas pārvalde bija gādājusi par transportu, lai bez raizēm un liekiem izdevumiem ģimene kopā varētu aizbraukt uz Rīgu un atpakaļ. Bauskas frizētavas «BB saloniņš» meistares palīdzēja saposties, stāsta pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Mičulis. Vairāk par Bukšu ģimeni un pieņemšanu Rīgas pilī lasiet piektdienas, 10. decembra, laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Andris

Tie žurnālisti jau apnikuši, kad beidzot iemācīsies klausīties un pareizi rakstīt. Nevis Ugālē, bet Usmā.

pirms 7 gadiem, 2010.12.09 17:03

es

Lai jums ģimenīte izdodas arī turpmāk būt tik jaukiem un sirsnīgiem! jūs esiet pelnījuši šo iespēju!

pirms 7 gadiem, 2010.12.07 12:29

Arvo

Man liels prieks, ka Dace tavi, tavu brāļu un visas ģimenes sasniegtais ir novērtēts arī tik augstā līmenī! Man tiešām liels prieks par jums visiem un jums izrādīto godu un uzticēšanos! Visu to labāko vēlu arī turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2010.12.07 10:06

agra

Līga, man patiess prieks, ka Tava ģimene izpelnījās šo godu viesoties pie prezidenta! Lai jums visiem kopā veicas!

pirms 7 gadiem, 2010.12.07 08:52

Saulīte

Man prieks par Tevi, Līga, un par Jums visiem! Lai viss, viss izdodas un pietiek spēka un līdzekļu!

pirms 7 gadiem, 2010.12.06 22:46

Vietējās ziņas