Baušķenieki uzvar čempionus 2

Lielisku pārsteigumu saviem līdzjutējiem sagādājuši florbola kluba «Bauska» sportisti, kuri aizraujošā spēlē pagarinājumā ar 9:8 pārspēja pašreizējos valsts čempionus «FS Masters».

Pēdējās aizvadītās spēles nebija veiksmīgas, un komanda atkal izkritusi aiz pirmā astoņnieka robežām «Elvi» florbola līgas tabulā. Spēle, kas notika Bauskā, sporta namā «Mēmele», 2. decembrī, bija ļoti līdzīga. Baušķenieki pirmajā trešdaļā bija vadībā ar 3:1, bet jau otrās trešdaļas vidū Rolands Kovaļevskis vadībā izvirzīja viesus. Otrā trešdaļa noslēdzās ar 5:6 rīdzinieku labā. Pēdējā trešdaļā mājinieki pēc Anda Levīša precīza raidījuma bija vadībā – 8:7, bet pēc R. Kovaļevska piespēles Ainārs Juškevics rezultātu izlīdzināja. Toties pagarinājumā jau otrajā minūtē Ģirts Laugalis veiksmīgi piespēlēja Pēterim Zeltiņam, un baušķenieki mājās svinēja uzvaru.

Pēterim Zeltiņam spēlē četri vārti un viena piespēle. Pieci punkti arī Tomam Niedrem – divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Pa vieniem vārtiem guva Lotārs Melderis, Andis Levītis un Edgars Lujāns. Pa vienai rezultatīvai piespēlei Ģirtam Laugalim, Artūram Dulbem, Mārim Akmentiņam un Justam Baltmanim.

Turnīra tabulā FK «Bauska» ar 14 punktiem ir devītajā vietā. Konkurenti gan ir ļoti tuvu – gan augšpusē, gan lejasgalā. Toties baušķeniekiem ir mazāk aizvadītu spēļu, jau šosvētdien, 10. decembrī, Bauskā vajadzētu uzvaru, kas ļautu nostiprināties turnīra tabulas astoņniekā.