Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieks kļūst par «Micrec» dzejnieku 3

Baušķenieka Gata Zotova liriku augstu novērtējuši populārās mūzikas izpildītāji un komponisti. Ierakstu kompānija «Micrec» noslēgusi ar viņu līgumu par sadarbību.To sarunā ar «Bauskas Dzīvi» atzina «Micrec» repertuāra direktors Guntars Račs: «Par Gati uzzināju, klausoties dziesmas, kurām viņš sarakstījis tekstus. Tā bija melodija «Ja sirds prastu runāt», ko izpilda Aisha. Arī Jānis Strazds sacerējis dziesmu Andrim Ērglim ar Gata dzeju. Radās interese par šo dzejnieku, iepazinu viņa daiļradi tuvāk un secināju, ka tā varētu būt saistoša arī citiem. Gatim ir prasme, kas nepiemīt daudziem. Viņš spēj sacerēt tekstus jau sakomponētām melodijām. Labi to izdarīt spēj tikai nedaudzi. Muzikantiem ir daudz melodiju, kurām nav teksta, jo nav, kas to sacer labi un profesionāli. Gatim tas padodas. Mūsu kompānija, slēdzot ar viņu sadarbības līgumu, dod iespēju jaunietim izpausties.»G. Račs piebilda, ka ir dzirdējis arī Gata Zotova sakomponētās dziesmas. Arī šo baušķenieka talantu producents vērtē augstu: «Tā ir laba mūzika, varbūt vienīgi viņa dziesmas vēl nav atradušas īsto izpildītāju.» Dziedātājs Andris Ērglis par Jāņa Strazda dziesmu ar Gata Zotova vārdiem «Iemāci man būt īstam» stāsta: «Mēs katrs savā dzīvē agrāk vai vēlāk izvērtējam to, ko esam vai neesam darījuši pareizi, pārvērtējam vērtības un izdarām secinājumus. Es pats to esmu izdarījis un ticu, ka šīs dziesmas stāsts būs tuvs arī citiem.»  «Šķiet, ka vajadzīgais fīlings, ko dziesmas skanējumā vēlējāmies panākt, ir jūtams. Ceru, ka dziesma ar savu vēstījumu uzrunās klausītājus un liks viņiem aizdomāties,» piebilst mūzikas autors Jānis Strazds.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Petuhs

Auziniek kapēc neraksti , ka Baušķinieks kļuva par apsargu vai pārdevēju vai dušmani galu galā!!! Man intresantāk būtu lasīt par dušmani Vasju (nopietni) nekā par kaut kādu kārtējo s..tāju!

pirms 7 gadiem, 2010.12.05 11:04

Vietējās ziņas