Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baušķenieks un iecavnieks piedalīsies spēlē «Gudrs, vēl gudrāks!»

Televīzijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks!» martā piedalās divi mūsu novadu 11. klašu audzēkņi.

Bauskas Valsts ģimnāzijas skolnieks Reinis Ozols spēlē piedalīsies piektdien, 11. martā. Pēc nedēļas līdz ar citiem gudrībā sacentīsies Iecavas vidusskolas audzēknis Kristaps Anspoks.

R. Ozolam šī būs trešā dalība spēlē. Pirmo reizi televīzijā viņš ieradās kā Mežgaļu pamatskolas 9. klases audzēknis, pērn un šogad startēja ģimnāzista statusā. Jaunietis neslēpj – ar katru gadu sasniegts arvien augstāks rezultāts.

«Šķiet pašsaprotami sastapt iepriekšējo sezonu dalībniekus, iepazīt tos, kas pirmo reizi piedalās spēlē, lieliski pavadīt dienu raidījuma uzņemšanas laikā. Mani draugi, ģimene nespēj iedomāties sezonu bez manas dalības. No malas varētu šķist, ka spēle katru gadu ir viena un tā pati, mainās tikai jautājumi. Tomēr man kā dalībniekam katra sezona ir kas jauns. Esmu sapratis, ka vislielākā nozīme ir veiksmei un zināšanām, kuras iegūst nevis skolā, bet ārpus tās. Spēlei nevar īpaši sagatavoties, jo nav iespējams paredzēt, ko vaicās. Dažreiz veicas un ir jautājumi, par kuriem zinu visu, bet var gadīties, ka pavaicā ko tādu, par ko dzirdu pirmo reizi mūžā. Galvenā atziņa jau pēc pirmās sezonas – nevajag spēli uztvert pārlieku nopietni. Jāizbauda raidījuma ieraksts, neuztraucoties par rezultātiem vai jautājumiem. Piedaloties trešo sezonu, secinu, ka joprojām neesmu zinošākais latviešu valodas jautājumos, mākslā, mūzikā. Nereti apjūku un izvēlos nepareizo atbildi. Tomēr uztraukums mazinās,» atklāj R. Ozols.

Iecavniekam Kristapam Anspokam šī bija debija televīzijas spēlē. Skolotāja Antra Pāruma «Bauskas Dzīvei» pauda prieku par audzēkņa saņemšanos pieteikties erudīcijas un zināšanu pārbaudei: «Kristaps startēja lieliski. Neko daudz nedrīkstu stāstīt, jāskatās pārraide pašiem. Kristapu varu raksturot kā zinātkāru, gudru un kārtīgu jaunieti. Viņš godam pārstāvējis vidusskolu starptautiskajā projektā Dānijā, tagad mums sagādājis patīkamu pārsteigumu televīzijas spēlē.»

Televīzijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks!» ierakstītas arī trīs 12. klašu sacensības. Televīzijas ekrānos šīs spēles varēs vērot aprīlī. Dalībnieku vidū ir divi Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēkņi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas