Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bausku apmeklē Hedemoras delegācija

Saistībā ar sadarbību sociālā projekta ietvaros, trīs dienu vizītē 12. februārī Bauskā ieradās pārstāvji no sadraudzības pilsētas Hedemoras.

Delegācijas sastāvā ir četras skolnieces un trīs pieaugušie. Vispirms delegācija viesojās Bauskas 1. vidusskolā. Seši delegācijas pārstāvji Latvijā un Bauskā ir pirmo reizi, tāpēc viņi tika iepazīstināti ar Bauskas 1. vidusskolu kā vienu no lielākajiem sadarbības partneriem. Bauskas 1. vidusskolas kolektīvs par vizīti nebija pārsteigts. Skolotājas Silvijas Dubultes 11. b klase pirms gada ciemojās Zviedrijā un kā atbildi šogad pavasarī uzņems viesus no Hedemoras. Direktora vietniece izglītības jomā Maruta Lagzdiņa atzīmēja, ka ar sadraudzības pilsētas skolēniem sazinās arī skolēnu domes pārstāvji. Skolas direktors Raimonds Žabovs viesiem apsolīja, ka arī šajos ekonomiski grūtajos laikos sadarbība tiks turpināta. Kopā ar skolniecēm ieradušies ir divi pieaugušie - skolotāja Kristīne Hjalmarssone un vienas skolnieces tēvs Kents Johansons. Pāris stundas esot Latvijā, abi atzina, ka redzētais pašlaik vairāk atgādina Zviedriju, nekā zemi tālāk dienvidos. Savukārt par Latviju informācijas neesot praktiski nekādas, saka Kents Johansons. Kristīne Hjalmarsone atzina, ka viņa ir lasījusi dažas ziņas, bet tās nebūt nebija pozitīvas - par mūsu ekonomisko situāciju un smagajiem risinājumiem no valdības puses. Bauskas novada Sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa informēja, ka sestdien no rīta viesi iepazīsies ar Bauskas pilsētu, bet pusdienlaikā saistībā ar skolnieču organizēto labdarības akciju viesos Vecsaules sociālajā centrā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas