Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baznīcu naktī piedalīsies Bauskas novada un Iecavas dievnami

Šogad kultūras notikumā «Baznīcu nakts» piedalās trīs dievnami Bauskas novadā un Iecavā, liecina informācija sarīkojuma interneta vietnes interaktīvajā kartē.

Baznīcu nakts norisēm 10. jūnijā no pulksten 18 pieteikta Bruknas Svēto apustuļu starpkonfesionālā baznīca Dāviņu pagastā, Bauskas Romas katoļu baznīca un Iecavas evaņģēliski luteriskā baznīca, vēstīts vietnē baznicunakts.lv.

Vairāk informācijas par Baznīcu nakts notikumiem katrā pieteiktajā vietā būs pieejama drīzumā. Pašlaik tiek apkopotas Zemgales novada baznīcu programmas, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja projekta komunikācijas vadītāja Inese Knipše.

Kopumā visā Latvijā Baznīcu naktij šogad saņemti pieteikumi no 190 baznīcām. Visvairāk dalībnieku būs Kurzemē – 51 baznīca, Vidzemē – 50, Zemgalē – 21, Sēlijā – 14, Latgalē – 14. Rīgā un galvaspilsētas tuvējā apkaimē atvērtas būs 40 baznīcas.

Sarīkojumos piedalīsies mūziķi – vokālisti un instrumentālisti, ansambļi un kori. Baznīcu nakts programmā būs ekumeniskas norises – baznīcu zvanu skaņas pulksten 18, kopīga tēvreize pulksten 21 visās baznīcās un Tezē lūgšanas. Draudzes aicinātas dievnamos izkārt Latvijas karogu un noturēt aizlūgumu par tautu un valsts ceļu uz simtgadi.

Baznīcu nakts 10. jūnijā kristīgo baznīcu draudžu dievnamos notiks arī citās Eiropas valstīs – Austrijā, Čehijā, Slovākijā un Igaunijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas