Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baznīcu nakts pasākumi mūspusē notiks piecos dievnamos 5

Šogad Baznīcu naktī, kas notiks 1. jūnijā, durvis vērs vairāk nekā 170 Latvijas dievnamu, pasākuma apmeklētājus aicinot izbaudīt dzīvās mūzikas koncertus, izzinošas lekcijas, ekskursijas un radošās darbnīcas.

Mūspusē Baznīcu nakts pasākumi notiks Bauskas Vissvētākā sakramenta Romas katoļu baznīcā, Bruknas Sv. Apustuļu kapelā, Bārbeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Valles evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Vecumnieku luterāņu baznīcā.

Vakars ar baznīcu zvanu skaņām sāksies plkst.17.50, kam sekos ekskursijas, lekcijas, radošās darbnīcas bērniem, kopīga Tēvreizes lūgšana un, atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, kopīga valsts himnas dziedāšana.

Šogad Baznīcu nakts norisinās Latvijas Valsts simtgades un Eiropas kultūras mantojuma gada zīmē. Tādēļ ikviens dievnams tika aicināts rotāties ar Latvijas valsts karogu un vakarā pēc Tēvreizes lūgšanas, kas notiks plkst. 21, kopīgi dziedāt arī Latvijas valsts himnu.

Arī šogad Baznīcu nakts programma būs radoša, muzikāla un sirsnīga, informēja Latvijas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (LELB). Dievnamos muzicēs Latvijā labi zināmi mākslinieki. Notikumu veido kopumā vismaz 300 brīvprātīgo dažādās baznīcās visā Latvijā, savukārt mūziķu, koru dziedātāju, mākslinieku un lektoru skaits kopā ir mērāms vairākos simtos.

Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas ielūdz uz satikšanos ar Latvijas baznīcām


Pievieno komentāru

Komentāri 5

VDH.

ĻOTI LABI JO JĒZUS PAR MUMS VISIEM NOMIRA LAI MĒS VISI VIŅA PRIEKŠA NOLIEGTU SAVUS CEĻUS UN IELAISTU VIŅU SAVĀS SIRSNIŅĀS !!!!

pirms gada, 2018.06.01 08:45

Ak

noliektu..nevis noliegtu.

pirms gada, 2018.06.01 09:16

hi hi hi

Jēzus par vīnu pārvērstais ūdens mani regulāri noliec pie zemes

pirms gada, 2018.06.01 10:25

jā jā jā

Savukārt es,tā pavairāk paņemot uz krūts to dievišķo šķidrumu,sadzirdu Augstāko Spēku balsis.
Vakar pat,tā pavēlāk pārnākot mājās,jau pie sliekšņa dzirdu: "Lops, atkal esi pilnā un slapjām biksēm?"

pirms gada, 2018.06.01 12:18

brrr

Baznīcas es atbalstu, viss kārtībā. Bet sektantu kustības kā Jehovas liecinieki, Jaunā paaudze, Prieka vēsts vajadzētu tiesībsargājošajām iestādēm aizliegt. Tur taču vienkārši apzog naivos, piesavinās svešu mantu. Šausmas.

pirms gada, 2018.06.02 00:51

Vietējās ziņas