Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērni Iecavā piedalās vasaras radošajās nodarbībās

Iecavas novadā pagājušajā nedēļā divās vietās noritēja vasaras radošās nodarbības bērniem un ģimenēm.

Zorģos notika vasaras radošās dienas. Savukārt Potašu ģimenes īpašumā «Līčupes» četras dienas 16 mazie iecavnieki vadīja radošās un izziņas nodarbībās.

«Man patika peldēties, tikai mums tam bija atvēlēts pārāk maz laika. Ļoti jauks bija pārgājiens, kurā iemācījos, kā pareizi veidot un iekurt ugunskuru. Izrādās, no dabas materiāliem var veidot arī cilvēku portretus. Tas man bija kaut kas jauns,» iespaidos par piedzīvoto dalās desmit gadu vecais Krišjānis Zelčs. Viņa omīte Valentīna Trojanovska «Bauskas Dzīvei» atklāj, ka pērn ar mazbērniem atbraukuši uz vienu nodarbību. Tā visus sajūsminājusi, tālab šogad te ik dienas ieradās visi trīs viņas mazbērni. «Te bērni laiku pavada saturīgi, daudz iemācās. Ģimenē ne vienmēr izdodas atvēlēt tik daudz laika bērniem,» spriež V. Trojanovska.

Radošo dienu noslēguma nodarbībā sestdien, 23. jūlijā, bija padomāts ne tikai par izklaidēm bērniem, bet bija arī lekcija vecākiem. Latvijas permakultūras biedrības valdes loceklis Artūrs Polis iepazīstināja ar šī ilgtspējīgā lauku dzīvesveida filozofiju. Kopīgi tika veidota permakultūras principiem atbilstīga dārzeņu dobe.

Iecavas novada dāmu biedrības «Liepas» pārstāve Signe Potaša pauda gandarījumu, ka novada bērniem un viņu vecākiem izdevies sagādāt jaunus un jaukus piedzīvojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas