Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzam jāsāk darbs 19. aprīlī 5

Remonts bijušā bērnunama «Annele» vienā korpusā ir pabeigts, atliek telpas iekārtot, lai jau 19. aprīlī šeit sāktu strādāt bērnudārzs. Tā 8. aprīlī nospriests novada domes izglītības darba grupas sanāksmē. Bērnudārza «Zīlīte» vadītāja Ilga Ķiģele sanāksmes dalībniekus informēja, ka atlikušajā nedēļā tiks veikts viss iespējamais, lai telpas sagatavotu mazuļu izmitināšanai. Jau no pirmdienas, 12. aprīļa, bērniem paredzētajās istabiņās strādās pedagogi, radot tajās dzīvošanai, rotaļām piemērotus apstākļus.  I. Ķiģele stāstīja, ka sekmīgi izdevies sameklēt tehniskos darbiniekus, taču problēmas radušās, komplektējot pedagoģisko darbinieku kadrus. Deputāti izteica pārmetumu, kāpēc nav sludināts publisks konkurss. Tas būtu korektāk pret visiem darba meklētājiem, ļautu arī izvēlēties labākos darbiniekus. I. Ķiģele skaidroja, ka sasteigtajā darbu ritmā to viņa nav paspējusi paveikt. Domes priekšsēdētāja vietniece Ārija Gaile interesējās, vai ir nokomplektētas visas trīs grupiņas. Vadītāja skaidroja, ka bērnu vecāki ir apzināti, 60 bērni «Zīlītes» jaunajā korpusā uzņemti rindas kārtībā. Stāstot par grūtībām, kādas bijušas, ēku pielāgojot bērnudārzam, I. Ķiģele uzsvēra tehniskās problēmas. Ēka bija pārpilna ar prusakiem, kuri tur neesot bijuši nīcināti daudzus gadus. Tāpat kapitālais remonts jāveic pasākumu telpā. Zālē grīda daudzviet ir iebrukusi. Bauskas pilsētas pārvaldnieks Jānis Mičulis skaidroja, ka, apsekojot objektu, konstatēts, ka nopietns remonts jāveic arī baseina telpā un oranžērijā. To diezin vai izdosies paveikt šogad. Atklājies, ka dažviet ēkā jāremontē arī ūdensapgādes sistēma. Ja šogad izdosies paveikt iecerēto remontu otrajā korpusā, tad gada beigās, iespējams, bērnudārzā varēs nokomplektēt vēl trīs grupiņas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

lidija

Kas zina, kas notika ar Anneles skulptūriņu? Kur tā atrodas vai ir dzīva?

pirms 8 gadiem, 2010.04.10 16:52

''''''''''''''''''''

Kā tad dabūja darbiniekus,ja nebija publiska sludinājuma? Bet visi darbinieki nokomplektēti...?

pirms 8 gadiem, 2010.04.10 16:44

zane

kurš zin , kad taisīsies vaļā tas jaunuzceltais bērnu dārzs.tur jau arī vajadzēs darbiniekus.atkal tiks visi caur blatiņu paņemti.kas zin kur var pieteikties uz kādu darbavietu tajā bērnudārzā.

pirms 8 gadiem, 2010.04.09 16:47

tt

vienkarsi smiekligi, aizmirsa ielikt publisku sludinajumu-jā, jā.būtu blatiņš būtu darbiņš.

pirms 8 gadiem, 2010.04.09 16:44

omīte

Manuprāt īsti ērti nav tas, ka pret galvenajiem vārtiem nav parādes ieejas bērnudārzā. Lai iekļūtu bērnudārza grupiņā, ir jāiet apkārt visai ēkai, tā ir lieka laika tērēšana.

pirms 8 gadiem, 2010.04.09 16:08

Vietējās ziņas