Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzs rīko pateicības pasākumu 2

Īpašus, mīļus ciemiņus Bauskas bērnudārzā «Pasaulīte» jaunajā korpusā 26. novembra pēcpusdienā sagaidīja Sprīdītis, Lienīte, milzis Lutausis un Meža māte.Uz sirsnīgu pateicības pasākumu iestādes vadītāja Daina Kadiševska un darbinieces bija aicinājušas cilvēkus, kuri sekmējuši, vai citādi bijuši saistīti ar iestādes paplašināšanos. Kopš šī rudens «Pasaulīte» ir iemājojusi arī Dārza ielā 3. Šai ēkai ir sava īpaša vieta Bauskas vēsturē. Tas ir pirmais tieši šim nolūkam pagājušā gadsimta 50 gados pilsētā uzceltais bērnudārzs «Spīdītis». Audzēkņu skaitam samazinoties, 90. gadu sākumā bērnudārzu slēdza. Pēc tam Dārza ielā 16 izlaidumus piedzīvoja pilsētas Mākslas skola. Tagad var teikt, ka Sprīdītis pēc ilgiem klejojumu gadiem ir atgriezies mājās, bet tās ir kļuvušas daudz skaistākas, krāsainākas un siltākas, atzīst vadītāja Daina Kadiševska. Arī viņa ir bijusi bērnudārza «Sprīdītis» audzēkne kopš triju gadu vecuma. Sprīdīti ar atgriešanos mājās sveica pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Mičulis, novada izglītības pārvaldes un novada domes pārstāves, kolēģes no Iecavas novada bērnudārziem «Cālītis» un «Dartija», Rundāles novada «Mārpuķītes», Bauskas novada pirmsskolas izglītības iestādēm «Zīlīte», «Lācītis», Īslīces SOS bērnu ciemata bērnudārza, Vecumnieku novada Misas, Bauskas Mākslas skolas direktore Mārīte Šulce.Kādreizējās audzinātājas un vadītājas - Ārija Lepse, Biruta Dzene, Valija Rone-Ramane, Rūta Kārkliņa, bijusī pirmsskolas iestāžu inspektore Lija Kārkliņa un citi kolēģi 26. novembrī varēja apskatīt kādas bērnudārza telpas izskatās pēc rekonstrukcijas un siltināšanas. Piektdienas novakares krēslu vēl ilgi kliedēja jaukās tikšanās gaisma, ko Sprīdītis bija iededzis bērnudārza logos.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nekā

Ne nu sauks nekā. Labākajā gadījumā tās būs b/d Pasaulīte korpuss vai struktūrvienība Sprīditis , tas pats ar Zīlīti un Anneli.

pirms 7 gadiem, 2010.11.29 12:59

LUTAUSIS

Ja pareizi sapratu,tad bērnudārzu atkal sauc "Sprīdītis" nevis "Pasaulītes " filiāle.Kāpēc tad otru bērnudārzu nevar saukt par "Anneli"?Arī Annelīte ir atkal savās mājās!!!Nevis "Zīlītes" filiālē!Tautā šie bērnudārzi vienmēr būs "SPRĪDĪTIS" un "ANNELE"

pirms 7 gadiem, 2010.11.28 23:15

Vietējās ziņas