Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzu izlaidumos apliecina gatavību skolas gaitām 9

Rundāles novada Saulaines ciemata pirmsskolas izglītības iestādē (PII) «Mārpuķīte» 30. maijā Oranžās grupiņas audzēkņiem bija svinīgs izlaidums.

Ceremonija sākās ar izglītības iestādes himnu, ko izpildīja sešus gadus vecie bērni. Pēc vasaras brīvlaika viņiem būs jauns un nozīmīgs dzīves posms – mācības vispārizglītojošā iestādē.
PII «Mārpuķīte» vadītāja Judīte Zeltiņa sveica mazos absolventus un piebilda: «Nākamais solis ir skola. Tā dos jaunas zināšanas, un mēs varam cerēt, ka bērni izaugs par laimīgiem cilvēkiem.»

Bērni klātesošos iepriecināja ar vasaras ieskaņu koncertu. Viņi rādīja apgūtās prasmes un gatavību skolas gaitām. Skanēja dažādi mūzikas instrumenti, dziesmas latviešu un angļu valodā, tika izpildīta polonēze un citas dejas. Vecāki ar saviļņojumu vēroja un fotoaparātos iemūžināja katru sava mīluļa darbību.

Audzēkņa Daira Buzēna mamma Marina Zakule atklāj, ka koncerts bija ļoti emocionāls un mīļš. «Dažbrīd pat asaras acīs sariesās,» neslēpj māmiņa. Viņa stāsta, ka ģimenē šis ir pirmais izlaidums, tāpēc ļoti gaidīts un īpašs. Pēc vasaras Dairis sāks mācības Pilsrundāles vidusskolā.
Bērnudārza vadītājas vietniece Ieva Jaunzeme atzīstas: «Ir skumji atvadīties no audzēkņiem, bet saprotu, ka šodien ir svētki, tāpēc jāpriecājas.»

Arī citviet Bauskas apkaimē un novados bērnudārzus pagājušajā nedēļā rotāja krāšņi ziedi, skanēja jaukas melodijas, audzēkņi kopā ar vecākiem un radiem priecājās par pirmsskolas iestāžu beigšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ome

Un bērnudārzā "Saulespuķe",vēl jaukākus priekšnesumus sniedz gan mazi ,gan lieli, paldies par jaukajām prieka asarām....

pirms 4 gadiem, 2014.06.01 18:48

:D

Kā tad varat, Ome, salīdzināt, ka " Saulespuķē" priekšnesumi jaukāki? Bijāt abos izlaidumos vai esat
" ieinteresētā persona" ? :D :D :D

pirms 4 gadiem, 2014.06.02 13:10

nodokļu maksātāja

Kur likt bērnu pēc izlaiduma? Dārziņā vairs nevar.... Vecākiem jāpamet darbs uz 3 mēnešiem? ..J0 skola sākas 1. septembrī? Apbrīnojama "bērna interesēs" gādības sistēma.....Kāds ekonomiskais ieguvums? Kāds veiksmes stāsts!!!!!

pirms 4 gadiem, 2014.06.01 18:59

vērotāja

B/d izlaidumi bija arī citur, ne tikai izdaudzinātajā ' Mārpuķītē', tur jau vienmēr ļoti grib izcelties, viss ar 'glanci"!!!

pirms 4 gadiem, 2014.06.01 19:39

voluntiere

Piekrītu!
It kā citos novados nekā vērtīga nebūtu!
- Lobēšana...
-???

pirms 4 gadiem, 2014.06.01 21:32

es

Neviens Jums nav liedzis iesniegt materiālu par jebkuru notikumu, kas ir ievērības vērts..."Mārpuķīte" tomēr ir klase!

pirms 4 gadiem, 2014.06.02 08:46

xxxxx

Liels PALDIES "Mārpuķītes" kolektīvam. PALDIES oranžās grupiņas audzinātājām - Ingai, Agnesei un Ivetai - Jūs esat VISSLABĀKĀS!!!!!

pirms 4 gadiem, 2014.06.02 11:42

dusmīgā

Vai tad Bauskā un tās apaimē citu bērnu dārzu nav?ko tik cildina to Mārpuķīti?

pirms 4 gadiem, 2014.06.02 21:20

Vietējās ziņas