Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā svinēs Plūdoņa dzimšanas dienu

Bauskas Centrālajā bibliotēkā martā turpinās pērn sākto tradīciju – novada lepnuma dzejnieka Viļa Plūdoņa dzimšanas dienas svinēšanu.

Pirmās svinības guva īpašu skolu jauniešu un citu bibliotēkas apmeklētāju ievērību, tāpēc visi interesenti aicināti arī šogad apmeklēt bibliotēku 9. martā, pauž galvenā bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa.

Pasākuma atklāšana notiks abonementā pulksten 11, tajā piedalīsies Bauskas Valsts ģimnāzijas literatūras skolotāja Vija Cerusa ar saviem audzēkņiem. Turpat visu dienu Ceraukstes pagasta bibliotekāre Valentīna Tarvide un Zaķu mamma jeb Signe Samsone no Plūdoņa muzeja stāstīs par novada literātiem. Klausītāji mini konkursā varēs nopelnīt saldu balvu. Abonementa darbinieces sagatavojušas prezentāciju par Plūdoni, arī te uzzināto varēs izmantot nelielā literārā konkursā.

Biznesa bibliotēkā no pulksten 13 līdz 13.30 muzicēs Ceraukstes pagasta folkloras kopa «Laukam pāri». Pulksten 14 te izstādi «No puķēm vismīļākās» atklās māksliniece Aiva Linkeviča. Par Bērnu žūriju un Bērnu bibliotēkas darbu varēs uzzināt no pulksten 14.30 līdz 15.00. Starplaikos bibliotekāres skandēs Plūdoņa dzeju.

Interneta lasītavā no pulksten 11 līdz 15 demonstrēs Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņu filmiņas un prezentāciju par Plūdonim veltītiem pasākumiem gadu gaitā. Arī apmeklētāji – skolu audzēkņi – aicināti sniegt savus priekšnesumu kā dāvanu dzejniekam.

Bibliotēkas apmeklējums Plūdoņa dzimšanas dienā būs ne tikai iespēja atcerēties dzejnieku un uzzināt ko jaunu, bet arī paņemt pārlasīt kādu viņa radīto darbu, iesaka L. Ozoliņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas