Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrība «Jaunatne smaidam» atzīmē divu gadu pastāvēšanu

Uz savu otro dzimšanas dienu biedrība «Jaunatne smaidam» ikvienu aicināja sestdien, 3. novembrī. Biedrības vadītājs Renārs Manuilovs laikrakstam atgādināja biedrības dibināšanas mērķus. Bija svarīgi apvienot bērnus un jauniešus un veicināt jauniešu iesaistīšanos neformālās izglītības procesos, lai vispusīgi attīstītu viņu spējas un prasmi aktīvi piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Nozīmīgi bija veicināt neformālo izglītību, brīvprātīgo darbu un vienaudžu izglītību un aktualizēt tās nozīmi vietējās sabiedrības attīstībā, kā arī popularizēt veselīgu dzīvesveidu.Dzimšanas dienā piedalījās jaunieši no Bārbeles un citiem rajona pagastiem. Bija pārstāvēta Stelpes pagasta jauniešu organizācija «Stelpīte» un Ceraukstes pagasta «Jauno zemnieku klubs».

Vakara gaitā jaunieši improvizēja, dziedot karaoke, atskatījās uz padarīto un nepaveikto. R. Manuilovs sacīja, ka pasākumā gūtie ienākumi tiks ieguldīti jauniešu kompetenču un atbalsta centra «Smaids» izveidei. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas