Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrība «Mums pieder pasaule» Svitenē svin piekto jubileju 1

Rundāles novada jauniešu biedrības «Mums pieder pasaule» rosīgākie dalībnieki sestdienas, 1. oktobra, vakarā Svitenes tautas namā pulcējās, lai nosvinētu savu piekto gadskārtu.

Jauniešu biedrības «Mums pieder pasaule» dibināšanas ideja radusies Rundāles novada jauniešu pirmajā forumā, kad nolemts – vajag biedrību, kas novada jauniešus vieno ne tikai kā dalībniekus un vērotājus, bet arī kā organizatorus.

Astoņi censoņi drīz vien sarīkoja arī Rundāles novada pirmo velomaratonu. Pēc lieliskā pasākuma, kopīgu mērķu vadīti, jaunieši nolēma turpināt iesākto, aicinot arī citus lietderīgi pavadīt laiku. «Velomaratona laikā iepazinām novadu – apskatījām skaistākās vietas, saimniecības un medību namiņus. Maratons bija biedrības darba starta signāls, toreiz sāktais joprojām turpinās,» par biedrību stāsta tās vadītāja Vita Reinfelde.

Biedrības mērķis ir aicināt novada jauniešus lietderīgi pavadīt brīvo laiku.
«Kopā varam paveikt labas lietas, pilnveidot ne tikai sevi, bet arī visu novadu. Daži mūsu jaunieši saņem stipendijas, jo palīdz organizēt pasākumus citām biedrībām,» stāsta vadītāja. Biedrības «Mums pieder pasaule» tradicionālie ikgadēji rīkotie pasākumi ir hokeja čempionāts un velobrauciens.

Pašlaik tiek vākti materiāli fotoizstādei «Svitene tad un tagad». «Ikviens iedzīvotājs aicināts iesaistīties tās veidošanā, daloties ar vēsturiskiem attēliem, kuros redzamas Svitenes pagasta ēkas, dažādi objekti, notikumi un pasākumi, ielas un pat koki. Iepazīsim mūsu pagasta vēsturi, kas atbalsojas mūsdienās,» par ieceri stāsta V. Reinfelde. Fotoizstādi plānots atklāt nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

svitenietis

Nekada pasaule jums nepieder ta ir utopija,pat tepat Latvija mums vairs nekas nepieder mes dzivojam nabagu un mulku zeme,mus kasis ar nodokliem utt.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 15:01

Vietējās ziņas