Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrībai «RaDam» piešķirts sabiedriskā labuma statuss

Valsts ieņēmumu dienests (VID) apstiprinājis sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu Iecavas biedrībai «RaDam».

Līdz ar to turpmāk uzņēmumi, kas finansiāli atbalstīs biedrības rīkotos pasākumus un projektus, saņems nodokļu atlaides, portālam apliecināja biedrības dalībniece Ginta Zaumane. Pēc «RaDam» mērķu un nākotnes plānu izvērtēšanas VID piešķīris biedrībai sabiedriskā labuma statusu pilsoniskās sabiedrības un kultūras attīstības, kā arī vides aizsardzības jomā.

Šogad 20. martā aprit gads, kopš «RaDam», pilnā nosaukumā «Radošā apvienība «Darām!»», Uzņēmumu reģistrā saņēma dibināšanas apliecību. Biedrības dibinātājas un valdes locekles Ginta Zaumane un Gita Kravala uzsver – nosaukumā ietverta galvenā darbības ideja.
«Gada laikā esam sarīkojušas vairākas radošas norises, pirmā bija zibakcija «Oliņ, boliņ» domes pagalmā, ko organizējam arī šogad,» stāsta G. Zaumane, «pulcējām dažāda vecuma iecavniekus gleznošanas darbnīcās un apkārtnes izpētes pārgājienos, organizējām izstādes un mākslas lekciju kursu.»

Ar «RaDam» sadarbojas neformālā jauniešu apvienība «GTA», biedrības «Liepas», «Arhīvs», novada dome, skolas, bibliotēkas, kultūras nams, uzņēmums «Balticovo», citi aktīvi un radoši cilvēki.

«Aicinām neturēt sveci zem pūra,» saka G. Zaumane, «aicinām ikvienu, kam ir kāds radošs hobijs vai pazīstams cits radošs cilvēks, pastāstīt par to, un mēs labprāt palīdzēsim radošumu parādīt citiem! Gribam arī turpmāk Iecavā veidot krāsainu un radošu dzīvi.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas