Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brunavā Lieldienas iedziedās kopā ar bērniem 5

Iecavas jauniešu padomes Bauskas iniciatīvas grupa, pošoties Lieldienām, Brunavas klubā aicina satikties pagasta ģimenes. Sestdien, 3. aprīlī, pulksten 11 sāksies labdarības sarīkojums «Iedziedāsim Lieldienas kopā ar bērniem!». Šīs idejas autore ir Bauskas 2. vidusskolas audzēkne Džeina Triba. Viņa atklāj, ka ir izveidota komanda, kurā darbojas četras meitenes, kas vāc ziedojumus, lai sagādātu prieku ģimenēm.  Pērn, decembrī, pirms Ziemassvētkiem, bija sarīkota akcija «No sirsniņas uz sirsniņu». Tagad, Lieldienu laikā, bijusi vēlēšanās radīt gaišākus svētkus brunaviešiem. Džeina kopā ar klasesbiedrēm Ditu Četvergu, Elvu Ozoliņu un Elīnu Lapsu atzīst, ka, gatavojoties šim sarīkojumam, labāk izjūt pavasari. Meitenes kopā ar bērniem dziedās, aicinās iejusties pavasara saulgriežu tradīcijās, krāsojot un ripinot olas. Viņu vēlēšanās ir dāvināt prieku tiem, kurus šis skarbais laiks skāris smagāk, kuriem vajadzīgs uzmundrinājums un palīdzība. Jaunietes ir pateicīgas par atbalstu, ko sniedz Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa, kā arī jūt gandarījumu par Brunavas pagasta pārvaldes atsaucību.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Skabarga

Vienmēr šajā "nomalē" ( mūsu Dzintriņas laikos) ir bijuši jauki kultūras pasākumi. Priecājamies ka ir kāds, kas turpina šīs tradīcijas. Paldies!

pirms 8 gadiem, 2010.04.03 19:23

Spoks

Malači Brunavas pārvalde!!! Tas nekas, ka pašā novada nomalē! Ko dara pārējās pārvaldes, kur tie dīvainie veči pie varas???

pirms 8 gadiem, 2010.04.03 09:17

Veronika

Lasu par jauniešiem un priecājos!!! Nu fantastiski! Kamēr citi vaid, dzerstās un žēlojās, meitenes darbojās, lai iepriecinātu sevi un citus!!! Super!!! Lai viss izdodas un lai labās idejas neapsīkst! Ticu, ka šadām superīgām meitenem būs sekotāji un atbalstītaji!!! Labprāt piedalītos un piepalīdzetu - kaut vai olas sagādāt.

pirms 8 gadiem, 2010.04.03 09:15

Janka

Lai meitenēm izdodas un iesaku visiem apmeklēt!

pirms 8 gadiem, 2010.04.02 17:05

Vietējās ziņas