Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļu uzturētāji netiek galā ar puteni 15

Neizšķūrēti ceļi, līdz galam neveikti sabiedriskā transporta reisi, apgrūtināta skolēnu autobusu kustība. Tāda bija ceļu uzturētāju nepaveikto darbu bilance 4. februāra rītā.Bauskas autoostas dispečere Līga Vītola informē, ka vissliktākie ceļi ceturtdienas rītā bijuši Brunavas pagastā. Te rīta agrumā pilnībā reisus nav veikuši divu maršrutu autobusi. Vēl plkst. 8 pilnībā no sniega nav bijuši attīrīti vairāki valsts nozīmes ceļu posmi. Šajā rītā kavējušies arī skolēnu autobusi. Rīta agrumā pilnībā no sniega nav bijis attīrīts ceļš Mežotnes pagastā uz Strēlniekiem. Aizputinātā un savlaicīgi neizšķūrētā ceļa dēļ visu paredzēto reisu nav veicis rīta autobuss Svitenes pusē. Problēmas ar brauktuves kvalitāti bija arī uz maģistrāles A-7. 3. februāra pievakarē netālu no Zorģiem grāvī iegāzušies divi kravas automobiļi. Abas mašīnas vadīja ārzemnieki. Šoferis no Polijas «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka automobili nav bijis iespējams savaldīt, jo ceļš bijis ļoti slidens. Tādējādi auto nobraucis no ceļa un apgāzies. Akciju sabiedrības «Latvijas Autoceļu uzturētājs» Bauskas ceļu rajona dispečers Uldis Lauciņš skaidro, ka 3. februāra vakarā, arī naktī uz 4. februāri putenis daudzviet aizvilcis ceļus. Bauskas apkalpes zonā strādājuši pieci autogreideri, trīs traktori un vēl trīs automašīnas. Diemžēl ne visi ceļi laikus iztīrīti, daudzviet pēc sniega šķūrēšanas 3. februāra vakarā brauktuve 4. februāra rītā atkal bijusi aizvilkta ciet. Tā noticis arī vairākos ceļa posmos Brunavas pagastā.Savukārt uz A-7, posmā starp Zorģiem un Iecavu, lielāka vēja laikā regulāri veidojas sniega sanesums. Lai arī 3. februāri pēc plkst. 16 šeit brauktuve kaisīta, pavisam drīz atkal ceļš bijis pārklāts ar vēja sapūstu sniega kārtiņu un kļuvis ļoti slidens.  U. Lauciņš kravas mašīnu šoferiem iesaka būt apdomīgākiem un izvēlēties braukšanas apstākļiem piemērotu ātrumu. Par viņu pārgalvību ne vienreiz vien pārliecinājusies arī «Bauskas Dzīve». 3. februāra pēcpusdienā posmā līdz Iecavai redakcijas automobili, kurš brauca ar ātrumu 85 - 90 kilometru stundā, pārgalvīgi apdzina vairāki kravas automobiļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

pasažieris

par pieturvietām - vajag apskatīties pieturas no Skaistkalnes , no Bārbeles uz Bausku,tāpat līdz Vallei,cepuri nost, Skaistkalnes zēni malači, viņi vienmēr visu dara kvalitatīvi

pirms 8 gadiem, 2010.02.06 19:14

hallo

Kāpēc uz slimnīcu un poliklīniku galvenais ceļš tik briesmīgs? Vai tiešām uz šādām iestādēm nevarētu notīrīt akurātāk?

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 14:16

hallo

Kāpēc uz slimnīcu un poliklīniku galvenais ceļš tik briesmīgs? Vai tiešām uz šādām iestādēm nevarētu notīrīt akurātāk?

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 14:16

Atoss

Man patiik sis laikks - un celiem nav ne vainas!

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 13:32

suns

Sabiedriska transporta pieturvietas vajadzetu tirit.Lai dzen bezdarbniekus un lai strada.Braucu ar autobusu vakar,pietura nav kur stavet,jo no cela nostumtais sniegs ir pieturai lidz jumtam,stavi kau uz sosejas! Ta uz lauku celiem ir visa rajona!

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 10:17

suns

Sabiedriska transporta pieturvietas vajadzetu tirit.Lai dzen bezdarbniekus un lai strada.Braucu ar autobusu vakar,pietura nav kur stavet,jo no cela nostumtais sniegs ir pieturai lidz jumtam,stavi kau uz sosejas! Ta uz lauku celiem ir visa rajona!

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 10:17

Audi A6

"Šoferis no Polijas «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka automobili nav bijis iespējams savaldīt, jo ceļš bijis ļoti slidens. Tādējādi auto nobraucis no ceļa un apgāzies. "
Šis šoferis traucās ar 90-100 km/h, kad es tai laikā ar vieglo braucu tikai 60-70 km/h, jo ceļš bija slidens un vietām pieputināts. Fūre manai mašīnai panesās garām, bet vēlāk jau es tai pabraucu garām, jo tā jau atradās grāvī. Pārgalvīgi ir tie fūristi un skrien kā vējs un tad vaino slideno ceļu.

pirms 8 gadiem, 2010.02.05 08:17

sniegus

Tiešām paldies visiem, kas strādā ceļus tīrot gan dienā, gan naktī. Par piemāju ceļiem pagastos - tur nu gan nav ko vainot ceļiniekus, tur pagastvečiem jāvienojas ar zemniekiem, lai izšķūrē ceļus uz nomaļākām mājām, jo ne jau visiem ir tehnika.

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 23:49

umm

Kravinieki turas uz ceļa labi jo smagi bet ja samet tad sveiki! Citur ceļus labak tira ka bauskas rajona te mužīgi taisnojas a kapec citos rajonos viss ok?

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 20:59

baušķinieks

da pričom tur Rīga šodien pats redzēju uz grenstāli braucot cilvēki kuri dzīvo netiek laukā uz ceļa. un vispār nevajaga maksāt nodokli mašīnas tauta lauž cenu tik auga, vajaga kaut ko domāt.

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 19:06

...

Miilie Bauskas rajona iedziivootaaji atbrauciet uz Riigu un neredzeesiet ko noziimee, ka cela uztureetaaji nestraaadaa.

Jums tur TIIRS un KAARTIIGS
MAlaci

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 18:58

spindzele

Par to, ka vainīgi paši kravas mašīnu šoferi, var pārliecināties ik dienas. Vārda tiešā nozīmē "trencas", kā apsēsti. Gatavi pat "buksēt" priekšā braucošo, apdzen mežonīgā ātrumā, nerēķinās pat ar pretī braucošajiem.

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 18:40

braucējs parastais

Lieciet mierā tos ceļu uzturetājus. Man liekas ka šajā laikā strādā vispār bez pārtraukuma. IR TAK ZIEMA!!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 18:25

braucējs ar stāžu

Bauskas ceļinieki cik redzu braukājot pa rajonu strādā normāli , ziema taču ,vasaŗā jau arī pa grāvjiem vāļajās, ja nejēdz braukt , nav ko joņot

pirms 8 gadiem, 2010.02.04 17:39

Vietējās ziņas