Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļus un ielas Codē klāj jauns asfalta segums 2

Turpinot pašvaldības ielu un ceļu rekonstrukciju, vairāki objekti braucēju un gājēju lietošanai tiks nodoti Bauskas novada Codes pagastā.


«Bauskas Dzīve» tos aplūkoja dažas dienas pirms oficiālās atjaunoto ceļu posmu nodošanas ekspluatācijā. Nogriežoties no ceļa A7 uz Rotkalniem, skatu priecē jauns asfalts. Protams, arī brauciens automobilī kļūst tīkamāks. Ceļš atjaunots nedaudz vairāk kā kilometru garā posmā. Tam ir ne tikai uzklāts melnais segums, bet arī sakārtotas nomales, caurtekas. Projekta kopējās izmaksas 449 979 eiro. No Eiropas Savienības fondiem piešķirti 289 568 eiro. 12 775 eiro atrasti valsts budžetā. Savu artavu ieguldījusi arī Bauskas novada pašvaldība. Tie ir 147 636 eiro, kurus pašvaldība aizņēmusies Valsts kasē. Darbus veica SIA «Ceļinieks 01».

Kooperatīva «Saimnieks – V» valdes priekšsēdētāja Mārīte Ķikure par jauno ceļu, kas ir līdzās viņas uzņēmumam, izsakās atzinīgi. Būvnieki darbus veica apzinīgi, nav notikusi īpaša kavēšanās. Ja darbu laikā atklājies, ka nepieciešamas kādas korekcijas, nav bijis problēmu tās saskaņot.

Tikpat gluds un kvalitatīvs asfalta segums priecē Zemgaļu ielas iedzīvotājus Codē. Te ieklāts jauns segums, ierīkotas nobrauktuves uz privātmājām.  Darbu veikšanai izlietoti 139 433eiro (bez PVN). Objektā strādāja SIA «Vianova». Šīs ielas remonts ritēja ne bez grūtībām, taču tagad par paveikto dzirdētas daudzas pozitīvas atsauksmes. SIA «Vianova» ar līgumā paredzētajiem darbiem galā tikusi labi.

Bauskas novada administrācijas būvinženiere Laima Berga paskaidroja, ka abos objektos vēl pēdējās dienas rosās būvnieki. Zemgaļu ielā ceļinieki visu jau padarījuši, tiek kārtoti pēdējie dokumenti. Arī SIA «Ceļinieks 01» uz Rotkalnu ceļa veic pēdējos darbus. Līdz nākamās nedēļas beigām objektā visa rosība ir jāpabeidz. Līdz ar to brauktuvju remonts Codes pagastā šogad būs galā. Taču Bauskas novadā ceļus un ielas turpina remontēt citos pagastos.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

DACE

Tas labi. Taču pārējie iedzīvotāji atstāti likteņa varā, jo pašvaldība ne reizi nav apstrādājusi ceļu ar pretputekļu vielu. Tas ir ceļš, pa kuru dragā lieljaudas tehnika (traktori, kombaini, siena vedēji, vālotāji, pļāvēji, graudu mašīnas, arkli, miglotāji)cauru diennakti (arī uz tām pašām kaltēm, pie kurām ceļu noasfaltēja).Vēršoties pašvaldībā, lai lai glābj iedzīvotājus no putekļiem šajā karstumā, Esam saņēmuši tikai atvainošanos, jo, redz' , zemniekiem tagad neesot laika izpildīt noslēgto vienošanos par šo darbu veikšanu..... Uzlija lietus, nu jau varētu iestrādāt šo vielu, bet, diemžēl....klusums.... Citos novados pat uz mazdārziņiem ceļš ir perfekts un neput.... Jā, droši vien tā lielā nauda tomēr svarīgāka... Kur nu kaut kādi cilvēki..... Vai Bauskā tie kādam nozīmē?

pirms 7 mēnešiem, 2018.08.12 20:02

Janka

Aicinu visus braukt pa šo jauko ceļu,.jo pēc gada tas vairs nebūs jauks.:)

pirms 7 mēnešiem, 2018.08.13 07:14

Vietējās ziņas