Cēsu «Lekrings» uzvar Bauskas florbolistus tikai pagarinājumā

«Elvi Florbola līgas» čempionātā Bauskā sestdien, 6.janvārī, Cēsu «Lekringa» florbolisti viesos pagarinājumā ar 7:6 (1:3, 3:0, 2:3, 1:0) pārspēja florbola klubu «Bauska».

Cēsnieki trešajā periodā bija vadībā ar 6:3, tomēr pārsvaru izsēja, Bauskas vienības florbolistam Ņikitam Maksurovam pamatlaika pēdējā minūtē izraujot neizšķirtu. Pagarinājumā «Lekringam» uzvaru nodrošināja Jorena Malkava vārti.

Viesiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Kevins Šmits, bet Bauskas vienībā tikpat rezultatīvs bija Ģirts Laugalis.

Kopvērtējuma vadībā ar 44 punktiem 16 spēlēs atrodas «Lielvārde»/«FatPipe», kam piecus punktus zaudē «Betsafe»/«Ulbroka», kas aizvadījusi par spēli vairāk. Trešā ar 32 punktiem ir «Rubene», bet tai trīs punktus zaudē «Valmiera».

«Lekrings» ar 27 punktiem ir piektajā pozīcijā, bet par trim punktiem atpaliek Talsu NSS/«Krauzers» un Igaunijas čempione Tartu EMU.

Tikmēr devītā ar 18 punktiem ir «Bauska», kurai ar 16 punktiem seko Stalbes «Pārgauja», kamēr Liepājas «Kurši»/«Ekovalis» ir nopelnījusi 13 punktus, bet «Ogres vilki» 16 mačos pie punktiem joprojām nav tikusi.

Šajā sezonā «Elvi Florbola līgas» dalībnieku rindas papildinājuši «Ogres vilki» un Igaunijas čempione Tartu EMU, bet vairs nespēlē galvaspilsētas komandas «Rīga» un «Rockets», tāpēc jau trešo sezonu pēc kārtas turnīrā startē 12 komandas.

Igauņi gan piedalīsies tikai Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā.