Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien Bauskā viesosies pašvaldību vadītāji no Moldovas 7

Izmantojot Eiropas Savienības finansējumu no Austrumu partnerības programmas, Latvijā no 25. līdz 29. jūnijam uzturēsies Moldovas vietējo pašvaldību pārstāvji. Viesus uzņems Latvijas Pašvaldību savienība (LPS).

LPS komunikācijas speciāliste Ilze Rukute portālam pastāstīja, ka deviņi Moldovas pašvaldību vadītāji, kā arī trīs vietējo pašvaldību kongresa pārstāvji iepazīsies ar Latvijas pašvaldību attīstības labās prakses piemēriem. Ceturtdien, 28. jūnijā, Moldovas delegācija apmeklēs Bausku.
Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina paskaidroja, ka viesus pieņems domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks. Paredzēts, ka moldāvi apskatīs atpūtas kompleksu «Miķelis», kur ieturēs arī maltīti. Delegācija dosies uz Bauskas alus darītavu, iepazīs Bauskas pili.I. Šomina piebilda, ka visus delegācijas uzturēšanas izdevumus sedz no partnerības programmas finansējuma.

Bauskai ir sadraudzības pašvaldība Moldovā – Sorokas rajons. 2016. gadā noslēgts līgums par abu pašvaldību sadarbību kultūras, mākslas un sporta, ekoloģijas un dabas resursu racionālas izmantošanas, tūrisma un citās jomās. Līdz šim gan aktīvi šī sadarbība nav izpaudusies.

Kā «Bauskas Dzīvei» pastāstīja I. Rukute, šoreiz Moldovas delegācijā Sorokas pašvaldības pārstāvju nav. Viņa sacīja, ka vizītēs Jelgavas un Bauskas pašvaldībās diskutēs par vietvaras attīstībai būtiskiem jautājumiem, apspriedīs līdzšinējo sadarbību un vienosies par sadarbības iespējām starp Latvijas un Moldovas pašvaldībām turpmāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

piektdienis

nebūtu tas ES finansējums jāapgūst ,uz šito nomali neviens nebrauktu ...

pirms gada, 2018.06.26 14:03

ārds

Nu tad lai mūsu pašvaldību darboņi nodod Moldovas pašvaldību darboņiem sweicienus, un pasaka savējiem, ka zagt ir ļoti slikti.

pirms gada, 2018.06.26 15:25

?

Ir jau skaisti. Bet ko viņiem tikties ar Bauskas novadu? Pieredzes apmaiņa?

pirms gada, 2018.06.26 17:23

1000000000

Pieredzes apmaiņā kā izveidod lielu pašvaldības aparātu .

pirms gada, 2018.06.27 11:51

Šoferis

Ārdam . Nejauciet moldovu ar rumāni (cū..) . Kas attiecas uz rakstu , cukurbietes vairs neaug , šīferi nopelnīt nevar

pirms gada, 2018.06.27 21:06

Sadraudzīgais

Super ziņa! Beidzot! Sen jau gaidījām. Mūsējos pie viņējiem, viņējos pie mūsējiem :)

pirms gada, 2018.06.28 01:39

nu nu

kā tad, lai tik te mūsu deputāti dabū pablandīties pa ārzemēm uz nodokļu maksātāju naudas rēķina.

pirms gada, 2018.06.30 22:26

Vietējās ziņas