Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien un piektdien Uzvarā notiek Bauskas novada jauniešu forums 6

Gailīšu pagasta Uzvaras vidusskolā ceturtdien un piektdien, 24. un 25.martā,  notiek Bauskas novada jauniešu forums. Uz pasākumu ieradušies gandrīz 50 dalībnieku un kupls skaits fotogrāfu un video operatoru.

Uzvarā notiek jau trešais Bauskas novada jauniešu forums. Sanākušos pasākuma ievadā sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks un Uzvaras vidusskolas direktore Elita Borkovska.

Tad ritēja darbs grupās. Foruma mērķis ir sākt darbu ar Bauskas novada jaunatnes politikas plānošanas dokumenta izstrādi un tāpēc grupu darbā tika vērtētas jaunatnes darbības stiprās un vājās puses, iespējas un draudi katrā novada pagastā.

Ceturtdienas noslēgumā ikvienam bija iespēja apgūt latviešu dančus un izpausties kādā no radošajām darbnīcām. Piektdienu skolēni veltīs fiziskām aktivitātēm. Plānots aizvadīt piedzīvojuma sacensības. Visus notikumus cenšas iemūžināt studijas «BM Studio» četri fotogrāfi un operatori un divas reportieres. Jaunieši sola, ka gan filmētais materiāls, gan arī forumā pieņemtie lēmumi interesentiem būs pieejami interneta mājas lapās un sociālajos tīklos.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

.

«Lai to īstenotu, jāveic sāpīgas reformas. Piedāvāju slēgt Mežgaļu skolu un šajā ēkā veidot Zemessardzes mācību centru. Mežotnes un Ozolaines skolā atstāt tikai pirmsskolas grupas. No 7. klases mācības koncentrēt tikai Bauskā. Esošā telpu kapacitāte pilsētas skolās jau ir pietiekama, lai uzņemtu papildus 7. – 12. klašu audzēkņus no Īslīces, Uzvaras, Codes, Griķu, Vecsaules, Ozolaines, Mežgaļu, Mežotnes, arī Rundāles un Skaistkalnes skolas, kur paredzēts saglabāt tikai sākumskolas klases.»(citāts) Reformātoriem nebija kauns tur piedalīties un skatīties bērniem un skolotājiem acīs?

pirms 2 gadiem, 2016.03.24 21:18

skolnieks

Domāju,ka tiem trim klauniem no pirmā soliņa tur nevajadzēja atrasties!

pirms 2 gadiem, 2016.03.25 08:13

gurkis

Jaunieši jauki pavadīja laiku. Piedalījās aktīvie un uzņēmīgie. Paldies Jums.
Spēja skaļi paust un pieņemt patieso situāciju tiek uzkatīta par kaut ko apkaunojošu...?

pirms 2 gadiem, 2016.03.25 14:55

No raksta nesapratu

Kas ir organizētājs šim pasākumam?

pirms 2 gadiem, 2016.03.25 17:51

Zemnieks Putra

Mēs ZZS nodaļa.

pirms 2 gadiem, 2016.03.25 18:12

Vietējās ziņas