Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Codē aktīvi darbojas jaunieši

Ar šī gada martu Codes pagastā jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas kļuvušas bagātākas.

Martā Codes pagastā darbu sāka jaunatnes darbinieks. Jauniešu pirmā tikšanās bija  20. martā – tajā interesenti dalījās idejās par to, ko varētu darīt brīvajā laikā.

«Esam realizējuši pirmos pasākumus. Lai jauniešus iepazīstinātu ar pagastā esošajiem uzņēmumiem, devāmies pirmajā ekskursijā. Bijām uz SIA «Auto Profi», kur iepazinām automehāniķa specialitāti, SIA «Kvēle» apguvām elektriķa arodu, kāpām elektrības stabā,» stāsta Codes pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs.

Codieši rīko arī fotokonkursu «Mani pavasara mirkļi». Jauniešiem ir iespēja uzņemt fotoattēlus ar skaistākajiem Codes pagasta dabas skatiem.

«Maijā paredzētas orientēšanās sacensības «Jaunieši var!», kurās būs iespēja iepazīt Jauncodes interesantākās vietas. Plānojam  filmu un spēļu pēcpusdienas, kopā aizvadīsim pēdējo skolas dienu un apbalvosim fotokonkursa uzvarētājus. Codes pagasta jaunieši tiekas Jauncodes bibliotēkā. Ja esi enerģisks un vēlies iesaistīties mūsu aktivitātēs, tiekamies piektdienas pēcpusdienās Jauncodes bibliotēkā,» aicina K. Kalējs.

Informāciju par pasākumiem Codes pagastā var meklēt «Facebook» sadaļā «Codes pagasta jaunatne», Codes pagasta pārvaldē un Jauncodes bibliotēkā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas