Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Codes pagasta amatierkopa svin 50 gadu jubileju

Bauskas novada Codes pagasta amatierteātra «Spēlētprieks» kolektīvs sestdien, 21. maijā, svinēja savu piecdesmito dzimšanas dienu. Ziedi, dāvanas, jautri laba vēlējumi – Codes pamatskolas zālē šajā pēcpusdienā tiešām valdīja prieks.

Jubilejas ballītē gan skatuves noformējumā, gan uzrunās un suminājumos dominēja zelta toņi. Ar ovācijām klātesošie saņēma Bauskas novada administrācijas sveicienu. Novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks kolektīvam pasniedza godarakstu un 700 eiro naudas balvu. Tika sumināti ilggadējie aktieri, amatierkopas vadītāja Solvita Rotberga saņēma atzinības rakstu.

Teātra režisore S. Rotberga «Bauskas Dzīvei» atzina, ka kolektīva ilgā pastāvēšana nav tikai viņas nopelns. S. Rotberga amatierkopu vada kopš 2009. gada. «Es lepojos ar ikvienu aktieri, katru veiksmīgo lomu, uzmundrinu, ja kas neizdodas. Sava kolektīva dalībniekiem vēlu neturēt sveci zem pūra. Dažkārt viņi mani tik patīkami pārsteidz ar savām idejām un priekšlikumiem. Kolektīvam ir lielisks potenciāls, tikai tas jāliek lietā,» Codes aktierus raksturo režisore S. Rotberga.

Teātra jubilejas ballīti izkrāšņoja Dailes teātra aktiera Arta Robežnieka uzstāšanās. Viņš runāja Aleksandra Čaka dzeju, izpildīja dziesmas ar viņa vārdiem, iesaistījās jautrās izdarībās un piekrita fotografēties ar vietējām aktrisēm.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas