Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Codes skolēni atbrauc ciemos uz bērnudārzu 5

Bauskas bērnudārzā «Pasaulīte» pirmdien, 13. novembrī, bija ieradušies viesi no Codes pamatskolas. Skolēni mazajiem bija sagatavojuši svētku koncertu.

Mūzikas skolotāja Karīna Prilucka sākumklašu audzēkņiem bija iemācījusi vairākas dziesmas. Tās izpildīja zēnu ansamblis un meitenes. Tāpat skolēni bija iemācījušies dzejoļus, kurus veltīja Latvijai svētkos. Pirms uzstāšanās «Bauskas Dzīve» aprunājās ar mazajiem codiešiem, vaicājot, kas viņiem īpaši labs šķiet Latvijā. «Man patīk, ka Latvijā ir daudz bērnu, kuri labi mācās. Tā ir liela vērtība,» skaidroja 4. klases audzēknis Oļegs Borisenkovs. Viņa skolasbiedrs no 3. klases Alekss Ignatenko piebilda, ka Latvija var lepoties ar skaisto Brīvības pieminekli.

Ceturtās klases skolniece Daniela Špironoka pastāstīja, ka bērnudārza audzēkņiem savā priekšnesumā viņi vēlas parādīt, cik skaista ir latviešu valoda, cik mums skanīgas dziesmas. «Mazajiem gribas pateikt, ka ir jāmīl un jāciena sava dzimtene Latvija,» sacīja D. Špironoka.

Codes pamatskolas direktore Laila Jurcika paskaidroja, ka bērnudārza apmeklējums bijusi skolēnu iniciatīva. Īpaši aktīvi tam gatavojušies 7. klases audzēkņi. Viņi grieza un locīja Latvijas karoga krāsas lentītes, kuras dāvāja bērnudārza audzēkņiem. «Skolēni izdomāja, ka svētku noskaņu vajadzētu radīt ne tikai sev un savā skolā, bet padalīties ar citiem. Septītklasnieki šogad mums ir īpaši aktīvi. Kolektīvs pieteicies konkursam «Gada klase», tādēļ aizrautīgi cenšas iesaistīties dažādās aktivitātēs,» skaidroja direktore.

Mūzikas skolotājai Karīnai Priluckai izdevies nokomplektēt divus sākumklašu audzēkņu ansambļus: zēnu un meiteņu. Direktore to uzteic, piebilstot, ka tā esot puse no kora. Koncertā bērnudārzā skolēni izpildīja skanīgas latviešu komponistu dziesmas par sevi, saviem priekiem un Latviju.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Codē rullē

Malači bērni! Paldies skolotājiem, kas māca bērniem dziedāt, dejot, skaitīt dzeju un mīlēt Latviju!

pirms gada, 2017.11.14 10:12

Saulīte

Tas ir ieguvums gan Codes bērniem, gan bērnudārza "Pasaulīte" bērniem. Jauki!

pirms gada, 2017.11.14 18:27

Aigars

Tad kuram no braaļiem Borisenkoviem patiik ka Latvijaa ir daudz beernu kuri labi maacaas.rakstaa piemineets viens bet foto otrs

pirms gada, 2017.11.15 15:27

Mamma

Zem foto arī bija Oļegs, bet palūdzu lai izlabo, bet rakstā aizmirsa. Pareizi ir tas, kas zem bildes rakstīts.

pirms gada, 2017.11.15 15:42

Vietējās ziņas