Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sāk Iecavas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks 2

Iecavas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka pienākumus no šodienas pildīs Normunds Vāvers, kas līdz šim strādājis Bauskas novada Mežotnes pagasta pārvaldē par vadītāju.

Uz jaunizveidoto pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatu bija izsludināts konkurss, un pieteicās deviņi kandidāti. Pirmajā kārtā tika vērtēta iesniegto dokumentu atbilstība izvirzītajām prasībām, savukārt otrajā vērtēšanas kārtā - klātienes intervijā - aicināti piedalīties divi amata kandidāti. Ņemot vērā iegūto izglītību, darba pieredzi un izklāstīto pašvaldības attīstības redzējumu, par piemērotāko izpilddirektora vietnieka amatam atzīts Vāvers.

Pašvaldībā skaidroja, ka Vāveram ir vērā ņemama pieredze pašvaldības darbā, jo kopš 2012.gada viņš pilda Bauskas novada Mežotnes pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus. Pirms tam strādājis vadošos amatos dažādos uzņēmumos. Rīgas Tehniskajā universitātē viņš ieguvis inženiera-mehāniķa kvalifikāciju, kas pielīdzināta profesionālajam maģistra grādam.

"Dzīvojot Iecavā un esot šajā vidē, es saprotu un jūtu iedzīvotāju vajadzības. Esmu gatavs ieguldīt savu darbu un zināšanas Iecavas novada attīstībā," paudis Vāvers Iecavas novada deputātiem.

Jau vēstīts, ka Iecavas novada pašvaldībā izveidots izpilddirektora vietnieka amats, jo pēdējo gadu laikā būtiski palielinājies pašvaldības izpilddirektora darba apjoms, ko ietekmē arvien pieaugošās likumdošanas prasības, skaidroja pašvaldībā.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane aģentūrai LETA klāstīja, ka izpilddirektora vietnieka atalgojums būs 1853 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

patriots

Lai nodrošinātu nepārtrauktu Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes augšupeju un bezdarba izskaušanu, ieteiktu pieņemt darbā arī vietnieka vietnieku, kā arī katram no vietniekiem pa trīs padomniekiem!

pirms gada, 2018.05.02 18:11

hmm

un ko tad shamais daris? kartejais bikshu deldetajs

pirms gada, 2018.05.02 22:06

Vietējās ziņas