Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sāks atjaunotais bērnudārzs 9

Bērnudārza «Pasaulīte» jaunajā ēkā Dārza ielā visiem darbiem jābūt paveiktiem līdz 18. oktobrim. Tā domes sēdē pagājušajā nedēļā deputātus informēja novada domes izpilddirektore Dagnija Ludrika.Daina Kadiševska, bērnudārza vadītāja, šonedēļ «Bauskas Dzīvei» ar prieku izrādīja telpas, kuras pamazām tiek piepildītas ar mēbelēm: «Līdz atklāšanai ir nepilnas divas nedēļas. Šajā laikā vēl daudz kas jāsagādā, taču mēs strādājam cītīgi, mēbeļu, inventāra piegādātāji arī ir atsaucīgi. Es ticu, ka visu paspēsim paveikt laikā. Gadu māja stāvēja tukša, taču šī mēneša otrajā pusē to beidzot pieskandinās bērnu balsis.»  Galvenais kavēšanās iemesls bija dažādas birokrātiskas procedūras, dažkārt arī novada administrācijas darbinieku nepaveiktais. Taču tagad visi lielie iepirkumi ir veikti, SIA «Tīnas mēbeles» meistari jau vairākas dienas ierodas Bauskā, ved un uzstāda aprīkojumu. Montieris Aigars Roķis atzīst, ka pasūtījums izpildīts godprātīgi, mēbeles priecēs Bauskas mazuļus, viņu vecākus. D. Kadiševska, «Bauskas Dzīvei» izrādot jaunās telpas un mēbeles, pauž gandarījumu par to, ka izdevies īstenot daudz ko no iecerētā.  Jaunajās telpās vieta būs simt bērniem. Viņu vecāki jau ir apzināti, uz kopīgo sapulci vadītāja visus aicina 12. oktobrī plkst. 17. Paredzēts, ka jaunajā ēkā uzturēsies 2006. un 2007. gadā dzimuši mazuļi. «Bauskas Dzīve» sazinājās ar dažiem vecākiem, kuru bērniem beidzot būs iespēja apmeklēt bērnudārzu. Kristīnes Gruzdas dēlēnam Aleksim drīz būs četri gadiņi. Māmiņa visu šo laiku dzīvo mājās un pieskata mazo. «Ļoti jauki, beidzot varēšu nopietni pievērsties darba meklējumiem,» stāsta K. Gruzda. Danielas Savickas māmiņa Iveta sākumā ir nedaudz dusmīga: «Ēku izremontēja pirms gada, solīja atvērt jau septembrī, bet joprojām nekas nav. Esmu bez darba, vēlos apmeklēt kursus nodarbinātības aģentūrā, bet nav, kur atstāt bērnu.»  Uzzinot, ka jau 12. oktobrī viņu gaidīs sapulcē, bet no 18. oktobra trīsgadīgajai Danielai būs iespēja apmeklēt bērnudārzu, māmiņa kļūst priecīga. Ir saprotamas vecāku pozitīvās emocijas. Daudzi no viņiem varēs domāt par strādāšanu, jo nebūs rūpju par to, kas pieskatīs mazuļus.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

:(((

Nu jaaaa,bardaks pie mums ir liels,""Pasaulites""berniem solija,ka macibu gads saksies ar 1 septembri,bernam nakam ruden jajiet uz skolu,bet macibas joprojam nenotiek,jo remonts iet pilna spara.
Un stradnieki ar panemti tadi...........,ejot garam iskatas isalkusi,un par darbu nemaz nedoma,tapec jau ar 1 septembris iekavejas uz pirmo novembri

pirms 7 gadiem, 2010.10.07 07:31

w

zeeel,ka iecavaa jastav tadas rindas lai tiktu uz bernu darzu

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 23:33

Ale

opaa...vietas ap 100 bērniņiem ,viņu vecāki jau ir APZINĀTI..... šodien runāju ar vairākām māmiņām kuras gaida vēstules.... esmu tanī skaitā, par visu uzzināju tikai no avīzes...kā tad visi vecāki JAU TIKA APZINĀTI???

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 21:45

oma

Ar apzaļumošanu pārcentušies! Skaisti, bet daudz zaļās zonas. Bērnu spēļu laukumiņi ļoti nelieli!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 15:56

svilpe

vai tad domē vispār kāds normāli strādā? cik ej garām visi kafiju dzer un kabineti tukši...!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 15:31

Arī mamma

Nu un kad tad būs vecās ēkas vaļā?! Mēs ar gaidam un gaidam, gad beidzot beigs remontu "pasaulītē" uz saules ielas?! Vai tad ir normāli, tik ilgi kavēties!? vecāki reķinās ar to, ka būs iespēja laist savu bērniņu dārziņā.

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 14:04

Mamma

..Galvenais kavēšanās iemesls bija dažādas birokrātiskas procedūras, dažkārt arī novada administrācijas darbinieku nepaveiktais.." .. Kadiševskas kundze varētu būt tik laipna un precizēt, kuri Novada Administrācijas darbinieki ir bijuši neizdarīgi, kādēļ aizkavējies. Jārunā konkrēti!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 12:48

xxs

Nu ta beidzot. Citādāk jau domāju, ka tai neizdarībai nav gala!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 12:24

tt

To bērnu dārzu redzēju no ārpuses, ļoti smuki izskatās!

pirms 7 gadiem, 2010.10.06 08:53

Vietējās ziņas