«Dartijai» panākums Rīgā 8

Uzvaru viesos guvuši Iecavas novada basketbola kluba «Dartija» spēlētāji, kas ar 87:75 pārspēja «BJSB Rīga» vienību. Tikmēr otru zaudējumu piedzīvojusi «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» komanda.
Iecavnieki Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas C grupas spēli Rīgā aizvadīja 30. oktobrī. Lai arī «Dartijas» basketbolisti gandrīz visu laiku bija vadībā, tomēr pārliecinošu pārsvaru izdevās izcīnīt tikai pēdējā ceturtdaļā. Iecavnieku vidū rezultatīvākais bija šīs sezonas jaunais spēlētājs Eduards Ķikuts – 23 punkti. 17 – Gundaram Bričkam, pa desmit – Jēkabam Roziņam un Mārtiņam Jakušonokam, pēdējam arī 15 atlēcošās bumbas. Deviņi punkti Jānim Tiltiņam, seši – Jurim Zakenfeldam, pieci – Rolandam Vereščaginam, viņam arī deviņas rezultatīvas piespēles. Četri punkti Guntim Banderam, trīs – Kārlim Niedram.

Tikmēr «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» vienība Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas C grupas spēlē Bauskā uzņēma «OC Limbaži» vienību, kurai piekāpās ar rezultātu 88:125. Limbažnieki panāca pārsvaru pirmajā ceturtdaļā. Otro ceturtdaļu baušķenieki puslīdz izturēja, bet otrajā puslaikā salūza. Viesiem gandrīz pusi punktu savāca rezervisti.

Bausķeniekiem atkal rezultatīvākais bija Ivars Zemītis – 35 punkti un 17 atlēcošās bumbas. 15 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Tomam Vilkam. 11 punkti Arnim Simsonam, deviņi – Elisam Upeniekam, septiņi – Jānim Vilcānam, pieci – Edijam Ausējam, četri – Nikam Gaigalietim un divi – Elmāram Arcimovičam.

Savā grupā «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» atrodas trešajā vietā. Savukārt iecavnieki ar divām uzvarām ir starp grupas līderiem.

Komentāri 8

Verotajs

BK Dartijai nevajadzetu mājas speles aizvadit Jelgava!? Dzirdeju Iecava zāle slegta un tākā sastava spēle tikai Jelgavas iedzivotaji tad varbut japārvācas uz Jelgavu!? Domaju tur līdzjutējiem bus vairak ko skatīties un atbalstit savejos!?

pirms 19 dienām, 2018.10.31 11:54

koļa

Turpinot loģisko domu gājienu- vai «Bauskas BJSS/SC «Mēmele» nevajadzētu aizvadīt Iecavā? Tā kā sastāvā spēlē puse Iecavas novada iedzīvotāji un treneris no Iecavas.

pirms 19 dienām, 2018.10.31 13:17

Verotajs-Koļam

1. Bausku pārstav 2iecavnieki treneris Juris Ojaru un Helvijs Melķis, kautka nesanak puse iecavas iedzivotaji ja komanda parasti ir 12cilveki! 6iecavniekus neredzu sastava!
2. kapec spelet zāle kura ir auksti!?
3.koļa iesledz to loģisko domāšanu!

pirms 19 dienām, 2018.10.31 15:09

Koļas Vērotājs

Mazliet nošāvi greizi ar savu komentāru ;) Bauskas komandā, kopā ar treneri, pieteikumā ir 3 cilvēki, kamēr Dartijas sastāvā ir 7 jelgavnieki, un reāli spēlējoši ir tikai 3-4 iecavnieki ;)

pirms 19 dienām, 2018.10.31 15:10

koļa

Ar loģiku man viss kārtībā. Jebkurā sporta spēļu komandā ir leģionāri. Kur tad pēc Vērotāja domām būtu mājas zāles VEFam, Ventspilij, uttt.
Tracina provinciāla domāšana, bet tas jau lauķiem raksturīgi:)

pirms 19 dienām, 2018.10.31 15:41

vadzis

Dartijā reāli jelgavnieki ir pieci - nevajag pārspīlēt. Un no otras puses ja paskatās. Vietējiem ir jāsāk augt un trenēties un jebkurā citā amatieru vai profesionālā komanda nekad nav ta, ka visi spēlētaji ir no vienas pilsētas. Ta jau Dinamo Rīga un VEF Rīga arī tikai rīdziniekiem jāspēlē???

pirms 18 dienām, 2018.11.01 15:50

Klau Vadzi

Vadzi, taisnība jau tev ir, bet nevar salīdzināt tāda līmeņa komandas ar LBL3 komandām ;)
Paskaties Valmieru kā piemēru, viņiem ir komanda katrā LBL divīzijā un ir uztaisīta perfekta piramīda, lai attīstītos jaunatne un tiktu pie spēļu prakses, kamēr Iecava spēlē amatieru basketbolu, un maksā nevietējiem, lai tikai varbūt tiktu top 8, kamēr jaunos nesauc uz spēlēm un nedod iespēju sevi pierādīt ;)
Iecavas jaunatnes basketbols ir zemākajā līmenī, kāds tas jelkad ir bijis.

pirms 18 dienām, 2018.11.01 16:56

Basketbola experts

Cik iecavnieku BK Dartijai gāja pamata pieciniekā un cik iecavnieki daudz minūtes nospēlēja no soliņa?

pirms 19 dienām, 2018.10.31 15:13