Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārzkopjus aicina uz semināru Iecavā

Nākamotrdien, 11. martā, Iecavas novada dārzkopji un citi interesenti aicināti uz lekciju par sezonas jaunumiem ziemciešu un graudzāļu jomā.

Stāstījumu par tēmu «Ziemcietes un graudzāles – jaunumi mūsu dārzā» sniegs Talsu puses saimniecības « Puķulauki» īpašnieki Sanita un Raivis Reinbergi, portālu informēja Iecavas novada pašvaldības dārzniece Sarmīte Avota.

Reinbergu veikums un padomi Iecavas dārzkopju vidū ir ļoti iecienīti. Pērn grupa čaklāko novada dārznieku «Puķulauku» ziemciešu kolekciju apskatīja klātienē Kurzemes ekskursijas laikā. Kā skaidro S. Avota, Reinbergu dārzkopības stils ir vienlaikus mūsdienīgs un atjautīgs, arī ar vienkāršiem paņēmieniem ļaujot panākt iespaidīgu rezultātu.

Interesenti ar speciālistiem tiksies sieviešu kluba «Liepas» telpās Iecavas kultūras namā 11. martā pulksten 18. Vēlams iepriekš pieteikties S. Avotai pa tālruni 29419247.

Talsu puses dārzniekus iecerēts šogad uz Iecavu aicināt vēlreiz, lai piedalītos jūlija otrajā pusē plānotajās Puķu dienās, atklāj pašvaldības dārzniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas