Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deju kopu koncerts Bauskā aizrit ar eksperimentiem

Deju kompozīcijā «Mūžam jaunās sirdis» baušķenieki sestdien, 13. februārī, izbaudīja septiņu lielisku kolektīvu sniegumu. Lai arī koncertā Bauskas kultūras centrā nebija daudz apmeklētāju, sanākušie uzteica priekšnesumu māksliniecisko meistarību.

«Mani fascinē tautu dejas, es tās varētu skatīties stundām ilgi,» teica baušķeniece Mārīte Dābola. Savukārt Guna Levane no Brunavas pagasta atzina, ka arī «sajaukto» kolektīvu uzstāšanās ne ar ko nav atšķīrusies: «Dejotāji lieliski visos kolektīvos. Ja vajadzētu kādu izcelt, par vislabākajiem atzītu rīdziniekus no kopas «Mana rotaļa».»

Šī sadraudzības koncerta īpatnība bija kāds eksperiments – dažām dejām izpildītāji mainījās vietām, piemēram, Bauskas meitas dejoja ar Carnikavas puišiem. «Meitas Bauskā ir lieliskas. Pavisam citādāk pieglaužas puisim kā mūsējās,» klusināti, lai partneres nedzird, par «Mēmeles» dejotājām izteicās Sandris Rācenis no Carnikavas deju kopas «Arnikas». «Pie Bauskas puiša pleca varēju justies droša. Bija vērts piekrist šādam neparastam koncertam,» sacīja Inese Kīna no «Arnikas».

Līdztekus jauktajām dejām kopas izpildīja arī savus priekšnesumus. Daži no tiem ir pavisam jauni, iespējams, kādu varēs redzēt arī Latvijas simtgades svētkos pēc diviem gadiem.

Vairāk lasiet laikraksta drukātajā versijā pirmdien, 15. februārī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas