Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deju skolotāju ragaviņās vizina pa ciemu 8

Jauniešu deju kopas «Mēmelīte» vadītāja Ligita Zeibote 12. decembra vēlā vakarā ragaviņās izbrauca goda apli pa Īslīci. Tas notika pēc jauniešu deju kopu konkursa «Ziemasvētku kauss» rezultātu paziņošanas.Pirmo reizi Bauskas bērnu un jauniešu deju centra kopa «Mēmelīte» ieguva galveno balvu - «Ziemassvētku kausu».  «Sēdēju ragaviņās ar kausu rokās un ķiveri galvā, bet sajūsminātie dejotāji mani vizināja pa piesnigušo ciemu. Uzvaru konkursā dēvējam par Ziemassvētku brīnumu, kam beidzot bija jānotiek. Šajā sacensībās «Mēmelīte» ir piedalījusies desmit reizes, un gandrīz vienmēr par mata tiesu atpalikām no galvenās balvas ieguvējiem. Nu beidzot kauss pieder «Mēmelītei,» priecājas deju skolotāja. Konkursa žūrijas dalībnieks Bauskas deju apriņķa virsvadītājs Jānis Purviņš informē, ka otro vietu konkursā ieguva debinanti - Krāslavas kultūras nama jauniešu kopa «Raita» un jauniešu kopa «Dūmiņš» no Salas pagasta. Tika piešķirtas sešas trešās vietas. Viena no tām - Codes pagasta jauniešu deju kopai, ko vada Gunta Sirmele.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

minii

Atbildot "mammai" :D
Dīvaini, bet mēs, paši dejotāji, gan dažkārt atgādinām, ka skolotājai vajadzētu būt stingrākai! Diez vai mēs tā mīllētu savu skolotāju un deju, ja viņa nebūtu to pelnījusi. Un ne jau ar "baurošanu" viņa to ir panākusi. Varbūt tad jāsāk domāt par bērna disciplīnu pašiem vecākiem! Lai nu kā, bet skolotājas pacietību tikai apbrīnot un ticiet man, labāku deju skolotāju neatrast!
-Dejotāja-

pirms 7 gadiem, 2010.12.15 18:26

Inga

MĒMELĪTE RULLĒ!!!
Upsi pašu prom uz mežu!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2010.12.14 19:20

x

Malači! Patiess prieks, jūs jau sen to bijāt pelnījuši!!! :)

pirms 7 gadiem, 2010.12.14 16:31

Jā, jā, jā! Bērnu Ligitu dievina; tas ir panākts ar milzīgu darbu, pašatdevi un mīlestību pret savu darbu!

pirms 7 gadiem, 2010.12.13 21:13

Vietējās ziņas