Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti lems par vakarskolas likteni 2

Bauskas Domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdes, kas notiks šodien, 12. decembrī, darba kārtībā iekļauts jautājums par Bauskas pilsētas vakara vidusskolas turpmāko darbību. Komitejas vadītājs Raitis Ābelnieks informē, ka paredzēts spriest par vispārējās vidējās izglītības programmas izstrādāšanu, lai Bauskas 2. vidsskolā realizētu vakara (maiņas) izglītības ieguvi. Sagatavots lēmuma projekts, kurā 2. vidusskolas direktorei uzdots izstrādāt šai iecerei nepieciešamos normatīvos dokumentus.Skolas aizstāvībai izveidota iniciatīvas grupa, kuras pārstāvis Sergejs Žuravļovs aģentūrai LETA norādījis, ka pret plānoto 2. vidusskolas un vakarskolas apvienošanu iebilst abu mācību iestāžu pedagogi, jo skolēnu kontingents abās skolās ir ļoti dažāds. S. Žuravļovs piebilst, ka ir arī pedagoģiskās, psiholoģiskās, administratīvās, sociālās, morālās un citas problēmas. Viņš ir pārliecināts, ka vakara vidusskola ir jāsaglabā. "Domnieki ātrāk nekā pēc pusotra gada ies projām, bet skolai jāpaliek, lai nākamgad svinētu savu 60 gadu jubileju," aģentūrai LETA sacīja skolas aizstāvis. Bauskas Domes priekšsēdētāja, vakara vidusskolas absolvente, Ārija Gaile aģentūrai LETA skaidroja, ka izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē plānots pieņemt konceptuālu lēmumu par skolas pakāpenisku pāreju uz citām telpām - daudzfunkcionālu ēku Dārza ielā 9, kas atrodas līdzās Bauskas 2. vidusskolai.Ēku ekspluatācijā plānots nodot nākamgad, tās atjaunošanā pašvaldība ieguldījusi vairāk nekā miljonu latu. Gadu no gada vakara vidusskola pašvaldībai lūdzot finansējumu dažādiem mērķiem. Dome nolēmusi labāk veikt ilgtermiņa ieguldījumu, nodrošinot skolu ar telpām, lai iegūtu arī izglītības kvalitāte."Bauskas Dzīves" redakcijas rīcībā ir skolas direktores Jeļenas Žuravļovas parakstīts iesniegums Bauskas rajona Padomes priekšsēdētājam Aivaram Okmanim. Tajā viņa amatpersonai lūdz atbildēt, "vai Bauskas novadā ir vajadzīga specializēta iestāde, kurā izglītību var iegūt pieaugušie?"Savukārt iesniegumā pilsētas Domes priekšsēdētājai Ārijai Gailei un Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājam Raitim Ābelniekam J. Žuravļova lūdz paskaidrot, "kāds ir pamatojums Bauskas pilsētas deviņu deputātu ierosmei par Bauskas pilsētas vakara vidusskolas slēgšanu".Abiem šiem iesniegumiem pievienots vairāk kā 70 skolas audzēkņu parakstīts aicinājums, kurā teikts: "Mēs, Bauskas vakara vidusskolas audzēkņi, lūdzam ļaut mums iegūt izglītību šajā skolā, Kalna ielā 16". Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde, kas sāksies šodien, 12. decembrī, plkst. 16, ir atklāta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

lidvavere

Tas butu negodigi...vakarskola visforsaka skola
nedrikst slegt ciet...

pirms 11 gadiem, 2007.12.19 17:26

kristīne

nesaprotu kamdēļ jāslēdz..domei gribas jaunas brīvas telpas dabūt?...un?kur mācīsies cilvēki kas vēlas darbu ar mācībām apvienot,jaunās māmiņas,cilvēki ar nepabeigtu vid. izglītību???

pirms 11 gadiem, 2007.12.19 13:05

Vietējās ziņas