Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti nespēj vienoties par Bauskas novada domes vides un attīstības komitejas vadītāju 39

Bauskas novada domes deputāti šonedēļ nespēja ievēlēt jaunu vides un attīstības komitejas vadītāju, liecina domes publiskotā informācija.

Jautājums par komitejas priekšsēdētāja pārvēlēšanu komitejas sēdes darba kārtībā iekļauts, jo līdzšinējais komitejas vadītājs Arnolds Jātnieks (ZZS) ievēlēts par domes priekšsēdētāju.

Diskusiju laikā amatam pieteiktas vairākas kandidatūras - "Vienotību" pametušais Uldis Kolužs, Toms Arturs Plešs (LA) un Gatis Skurba (NSL). Taču neviens no kandidātiem balsošanā neguva pietiekamu balsu skaitu, turklāt G. Skurba atradās komandējumā.

Deputāti vienojušies, ka komitejas vadītājs tiks pārvēlēts nākamajā komitejas sēdē.

Jau vēstīts, ka koalīcijai izdevies noturēt varu Bauskas novada domē, un par domes priekšsēdētāju ievēlēts Jātnieks. Viņš ievēlēts ar deviņu deputātu balsīm. Jātnieku atbalstīja Zaļo un zemnieku savienības, nacionālās apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un "Vienotības" deputāti, kā arī opozicionārs Plešs, kurš aprīlī bija to deputātu grupā, kas izteica neuzticību līdzšinējai vadībai, no amata gāžot Raiti Ābelnieku (VL-TB/LNNK).

Pievieno komentāru

Komentāri 39

nav divu domu -

jāievēl tas,kurš vēl spējīgs fanātiski ticēt attīstībai.

pirms gada, 2018.05.19 19:35

Pe

Protams ka nevar vienoties. Attistibai juropa dod piķi. Tagad atkal visas cūkas grib tikt pie siles

pirms gada, 2018.05.19 23:58

Starts paaugstinājumam

Bijušais vides un attīstības vadītājs veiksmīgi savā darbībā izveidojis 100 gades parku!
Aplūkojams pilsētas ūdens apgādes zonā pie dziļurbuma akām.

pirms gada, 2018.05.20 08:56

skaties plašāk

Garozas parkā šie 100 tūkstoši "apgūstami" ar mazākām pūlēm, pie tam cik iedzīvotāju brauks skatīties kas tur izdarīts, bet Bauskā viss kā uz delnas, kaut kas par to naudu būs arī jāpadara, bet tas kaitēs daža laba dzīves stilam un figūrai...

pirms gada, 2018.05.20 10:33

pirms vaukšķi!

viņš vienpersonīgi pieņēma lēmumus, kur tad bija taisnīgais, godīgais, visuvarošais un saprotošais Sašiņš?

pirms gada, 2018.05.20 11:28

sunīte

Visuvarošjam un saprotošajam nav laika, jo viņš un viņa fanātiskie līdzbļāvēji aktīvi drukā ķengu komentārus.

pirms gada, 2018.05.20 11:35

Sunīte

Šomina, Tev pat svētdien nav miera! nabadzīte , ir taču Vasarsvētki!

pirms gada, 2018.05.20 11:45

ha-ha

Esi ļoti iemīlējies, ka redzi viņu ikkatrā burtā un vārdā, ko lasi? ….Bet, diemžēl, es neesmu viņa!

pirms gada, 2018.05.20 12:24

ja paskatās

tie agresīvie izrādās bijušās koalīcijas kvēlie piekritēji, kuri savus lozungus izkar vispār bez argumentācijas, pēc iespējas vairāk un "sirsnīgāk" apvainot oponentu. Piemēram, ļoti pamācošs ir niks "pirms vaukšķi" ar norādījumu, ka opozīcijai strādāt vajadzēja agrāk. Bet, koalīcijai ir tāds "niķis", visus opozīcijas priekšlikumus nocirst jau saknē, kad opozīcijai izdevās beidzot ko panākt, kāds tracis sākās novada administrācijā, viens slavinošais raksts pēc otra, kolektīva opozīcijas nogānīšana ne tajos labākajos vārdos. Piemēram ar niku "niciķim" paziņot, ka viņam aizgājis" ciet", plusiņi pie komentāra norāda, ka vecāki ģimenē priecājas par šo bērna veikumu.

pirms gada, 2018.05.20 13:11

ja paskatās

kurš tas ir "nicķis", par kuru no nicķiem iet runa? Kurš no opozīcijas ir nogānīts, vai neptiks fantazēt?

pirms gada, 2018.05.20 15:59

bez fantāzijas

apskaties BDz raksta par novada administrācijas samazināšanu, tur kāda dēlēns pietiekami skaidri izteicies, ka ne tikai viņa vecākiem domē, bet arī atvasēm ir "aizgājis ciet" no naida pret atsevišķu opozīcijas deputātu. Palasi komentāru "nicikim", un arī 'pirms vaukšķi" nav labāks, "nu galīgi ciet aizgājis" un kuriem, te nu no pilsoņa parastā nenoslēpsi, jo reti kurš redzējis vaigā piemēram to pašu Novicki, un kādēl pilsonim parastajam būtu jāsašut par zagšanas aizrādījumiem koalīcijai

pirms gada, 2018.05.20 18:13

beidz fantazēt

Kāds sakars "nickim" ir ar Novicki, nicki nepazīstu un tāds nav redzēts, bet Novickis gan redzēts un daudz, īpaši pirms vēlēšanām un ne tikai, un par viņu, konkrēti, pārāk daudz negatīvo komentāru nav un par citiem opozicionāriem vispār var teikt nekā nav. Kurš tad kometāros bar administrāciju, pati administrācij,a tādu komentāru gan ir pār pārēm, te vienkārši viruāli tiek noskaidrotas attiecības un tas ir viss, ko nevar pateikt acīs un skaļi, raksta te un sanāk rinķa dancis, viena tante teica, vai mans tētis stiprāks, bet mana mamma gudrāka!

pirms gada, 2018.05.20 18:53

Vija

Tad sanāk, ka cilvēki zem kaut kādiem atvasinājumiem, vai iesaukām, vai vārdu savārstijumiem sevi atpazīst un vēl uzmet lūpu, apvainojās, vai citi viņus atpazīst un metas aizstāvēt, zem tā jau saucot konkrētus cilvēkus, tad jau nav dūmu bez uguns? Normālā veidā, tādi bezpersonu komentāri paliktu bez ievērības, vai ignorēti. Ja cilvēks, nesaredz ar sevi līdzības, viņam šādi komentāri ir vienaldzīgi, nekādi.

pirms gada, 2018.05.20 19:29

vijolītei

bet tavuprāt BDz partāls ir īstā vieta kur nogānīt savu oponentu novada domē, jo pilsonim parastajam diez vai būs saskare ar opozīcijas deputātiem, kuri parasti nekādus amatus domē neieņem un pilsoņa labklājību neietekmē. Cita lieta ir novada administrācija, kuru gan Novickis, gan citi, opozīcijā esošie deputāti ir "pakutinājuši ne pa jokam, pat dažam labam ir nācies amatu zaudēt, te nu arī atklājas pataloģiskā naida iemesls.

pirms gada, 2018.05.21 10:00

bez fantāzijas

nu nebūtu nekāds sakars, ja pie šī komentāra nebūtu tik daudz plusiņu, tātad zākāšanās ir labi organizēts pasākums, lai kā to noliegtu

pirms gada, 2018.05.21 10:03

Priekšlikums

BDz redakcija varētu veiktu pētījumu "PAR SABIEDRISKĀ VIEDOKĻA VEIDOŠANU AR MĒRĶTIECĪGI ORGANIZĒTU ANONĪMO ĶENGĀŠANOS BDZ PORTĀLĀ" un prezentēt zākājošo komentāru drukātāju IP adreses anonimizētā veidā, rezultāts varētu būt sabiedrībai ļoti interesants par "daudzskaitlīgo" “skatu no malas", "vēlētāju" un neskaitāmo "bauškenieču" un citādu pseidonīmu komentāru īpašniekiem! Par pētījuma avotu varētu ņemt, piemēram, publikāciju http://www.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/papildinats-viss-teksts-bauskas-novada-domes-priekssedetaju-gaz-no-amata-171101 ar 357 komentāriem vai http://www.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/piedava-veikt-verienigas-reformas-bauskas-novada-administracija-171465
Pētījuma rezultātus varētu iekļaut Administrācijas sabiedrisko attiecību nodaļas veidotā "Bauskas novada teritoriālā Mārketinga plānā" pētot mērķa grupas ! Ko par šādu ierosinājumu teiktu administrācijas viedokļu līderes Ieva Š. un Jolanta K.?

pirms gada, 2018.05.21 12:35

bez fantāzijas

tātad tie "kādas tantes" vai onkuļa tieši deputātiem Novickim, Plešam, bijušajam AIPa īpašniekam un dakterim veltītie komentāri, kuros bez nogānīšanas dots norādījums kā būtu "jāuzvedas" balsošanā, kā arī speciālais norādījums deputātam Plešam, ka ar savu "pret" viņš sagraus tālāko karjeru, nav nekas īpašs, tikai "attiecību" nokārtošana. Bet, varbūt Plešs ar savu pēdējo balsojumu tieši sagrāva savu turpmāko karjeru, jau drīz pēc ievēlēšanas kļūdams par politisko prostitūtu?

pirms gada, 2018.05.21 15:21

pietiks!

ne ko viņš nesagrāva, un nevajag kļūt rupjam un tādiem vārdiem mētāties, katrs dara kā liek viņa sirdsabziņa, nav tur neviens ne pusaudzis ne garīgi atpalicis, lai būtu ietekmējams, vai iebiedējams, vai šantažējams, visi ir pieauguši, izglītoti, domājoši cilvēki, lai balsotu pēc savas pārliecības, ne citu ietekmes un kas, ko ir noracis to vēl laiks tikai rādīs. Te nevar saprast, kurš vairāk, kuru nogāna, paliek jau pretīga tā sūdzēšanās!

pirms gada, 2018.05.21 17:10

ausklim

Speciāli pameti komentāru "nu ne jau Plešs",zinādams,ka atkal sāksies.villošanās.Tu vienkārši esi naida kūrējs baušķeniekos un pēc tam pats esi apmierināts.Naivi cilvēki atbild uz taviem komentāriem.Tā teikt-ar slimu cilvēku uzmanīgi.

pirms gada, 2018.05.22 08:39

tiešām, varbūt, slims

"ausklim", bez apvainojošu apzīmētāju lietošanas un citiem "vadošiem" norādījumiem, kā arī "diagnozes" uzstādīšanas tu komentāros iztikt nevari, vai tiešām sevi uzskati par vietējo "dieviņu", kurš var dot norādījumus visiem un visā

pirms gada, 2018.05.22 09:40

Simtgadenis

Jā, kur palika solītais 100-gades parks vecajās ganībās starp tām sūkņu būdām???

pirms gada, 2018.05.20 12:30

tas turpat

kur jau pagājušajā gadā "sāktā" Pilskalna ielas rekonstrukcija. Brīvības bulvāris svarīgāks esot vietējās uzņēmējdarbības veicināšanai. Kā sacītu pienākušais Kindzulis: "Pat domādams neizdomāsi"

pirms gada, 2018.05.20 13:15

100gadi gaidod

Parks laikam uz 100gadi izpaliks,ir cits kultūras piemineklis tur izveidots-Bauskas pilsētas būvgruži,vecais asfalts utt...Tiešām apsveicama ideja tā izveidotājiem un atbalstītājiem un realizētājiem.Uz 100gadi sasies prievītes kārklos un būs pa smuko!

pirms gada, 2018.05.21 08:47

Sunis

Vai tiešam nepieliec,ka milzigai negatīvo komentāru plūsmai nav daži speciāli autori! Īstais iemesls,kas iedzivotājiem "norāvis jumtu" ir domes administrācijas štata saraksta un algu publicēšana! Ja salīdzina ar galvaspilsētu-teiksiet ,nekā īpaša. Diemžēl,ja vidēji salīdzina aparāta algas ar tām algām ko saņem novadā uz vietas strādājošie,tad tauta to uzskata kā ņirgāšanos par viņiem ! Šeit pat nav runa par kādiem atsevišķiem personāžiem vai uzvārdiem!. Tads Llembis Ventspili ari ieravis krietnu kaudzi, bet tur reāli nemitīgi kaut kas tiek iekārtots cilvēku labā,tapec tauta piever acis un ausis. Pie mums Bauskā valda absolūta neizdarība un anarhija. Garaozas parku remontēs? Johaidi- Bauska pilskalna tualešu"komplekss" varbūt iedera krievijas sādžā, bet ne civilizēta valsti! Vienu tādu estrādi vēl parādiet Latvijā!

pirms gada, 2018.05.22 12:05

Garozas parks

par šo novada nomales parku runājot, varbūt lēmējiem no administrācijas vispirms vajadzēja noorganizēt talku tajā ar visas administrācijas piedalīšanos tajā, pēc talkas būtu redzams, cik svarīgs ir šis parks iedzīvotājiem, vai vispār ir vērts tur ieguldīt šādu naudu? varbūt, ja tiešām šī nauda "spiež", to labāk izmantot NĪN maksājumu atlaišanai vismaz tūkstots pensionāriem ar mazām pensijām, viņu vienīgajam mājoklim, kā to dara jau daudzos novados, kuros svarīgi ir iedzīvotāji, nevis projektā apgūtā, atsevišķu realizētāju makos nogūlusies nauda

pirms gada, 2018.05.22 13:04

Būvdarbuvaditājs

Par IIN gan var diskutē. nav viņs novadā nemaz augsts patiesiba, ja paņem uz cilvēkam reāli nepieciešamo platību. Protams, ja tas vientuļasi pensionārs vēlas dzivot ciematā privātmājā ar 8 istabām uz kuru bērni un mzbērni diemžel dzivot neatnāca, tad neredzu jēga, kāpec tas būtu citiem jāsponsore, Esi vientuļs? Pārdod māju ,iegadājies nelielu labiekārtotu dzivokliti, vēl krietni nauda pāri paliks un nodoklis būs padsmit euro gadā. Šis dzimtas mājas ir "sērga" latviešu apziņā patiesibā!

pirms gada, 2018.05.22 13:16

būvdarbu vadītājam

diez kā tu vadot būvdarbus sponsorē privātmājas īpašnieku, kurš māju cēlis par saviem līdzekļiem un tai pienākošo zemi sen izpircis? Varbūt tu sponsorē tos, kuri taisās "apgūt" 100 tūkstošus šo pašu privātīpašnieku un ražotāju nodokļos samaksāto?

pirms gada, 2018.05.22 16:37

būvdarbu vadītājs

Atver enciklopēdiju un izlasi,kas ir NODOKLIS pēc būtibas,ja elementāras ābečnieka lietas nav skaidras! kads sakars,ir izpircis zemi vai nav izpircis! ? Automašinu ari mēs esam izpirkuši,bet vienalga maksājam ekspluotācijas nodokli katru gadu! Tikpat labi tad iniciatīvu,ka vienu mašinu katram neapliek ar nodokli!

pirms gada, 2018.05.22 16:51

būvdarbu vadītājam

pēc enciklopēdijas viss izskatās rožaini, bet runa ir par vienīgo mājokli, tai skaitā arī vienistabas dzīvoklīti, arī izpirktu, bet atšķirībā no automašīnas dzīvoklis ir lieta bez kuras nevar iztikt, vismaz normāls cilvēks. Cita lieta ir tā, kā gan pašvaldības gan valsts šo nodokli par vienīgo dzīvesvietu tērē, un te nu tērētāju un maksātāju domas stipri vien dalās

pirms gada, 2018.05.23 09:42

būvdarbu vaditājs

Klau ,es neesmu ne naudasmaiss , ne administracijas klerks,pats dzivoju dzivoklī,par kuru maksāju NIN. Uskatu ,ka tas nav liels novada ciematos. Bet ir jāsaprot viena lieta -nodoklis ir ieņemums pašvaldibai. Ieņemumu nevar vienkārši atcelt,jo pašvaldiba sava salgas noteikti nesamazinās,iekams uz viņiem kāds šaut nesakas(joks) Nodokli var tikai nomainit ar citu! Vai tas būs kā dabas resursu nodoklis par ūdeni un kanalizāciju,kāda akcīze,PVN vai citā formā, bet būs un samaksāsim vēl vairak summā gada griezumā! NIN vismaz no citiem nodokļiem atsķiras ar to ,ka kurš lepnāk dzivo ari vairak maksā,nevis visi uz galviņāam!

pirms gada, 2018.05.23 10:00

būvdarbu vadītāj

nodoklis nav "paša dieva " uzlikts, un daudzās pašvaldībās tieši NĪN nodoklis ir samazināts vai vispār noņemts mazāk aisargātām iedzīvotāju grupām. Arī tavs pieminētais ūdens un kanalizācijas nodoklis tiek vērtēts dažādi, tā pati skataka par 500 eiro obligāti jāuzstāda tikai Bauskas novadā, arī pats VARAM šajā sakarā deva "atpakaļgaitu", tikai Bauskas novadā nekas nemainījās.Vairāk gan izskatās, ka Tu domā par tiem, kas pārtiek no nodokļos samaksātā un jau pirmajā sasaukumā skatās, kur kāds nodokļu nospiestais lēti atdos savu smagā darbā paaudzēs uzcelto,

pirms gada, 2018.05.23 11:37

Šaise

Klau,cik tad tev ir tas nodoklis gadā, par ko tik briesmigi jāvaimanā?

pirms gada, 2018.05.23 14:01

vēl lielāka šaize

ir būvdarbu vadītājam, kuram izskatās ka būs "jāsponsorē" kāds kuram varētu samazināt NĪN, pajautā ko dara būvdarbu vadītāji citos novados, kuros nīn jau sen kā samazināts daudzām iedzīvotāju grupām nevis vien pāris vēl dzīvajiem represētajiem

pirms gada, 2018.05.23 15:13

Būvdarbuvaditajs

Plānpratiņ, ja uz žoga uzraksta tris lielus burtus ,tad tas tur vienmēr otra puse ir pakārts? Tas par saistību ar būvdarbiem. labi ka neuzrakstiju "ciskudrillis" :)

pirms gada, 2018.05.23 15:30

labi gan

ka neuzrakstīji "ciskudrillis" tad tas varbūt kļūtu par "gada vārdu" kurā administrācija pati sevi nodēvējusi, jo tikai plānprātiņš rakstītājs spēj iedomāties ka visam ko viņš raksta noticēs pat mazs bērns

pirms gada, 2018.05.23 18:37

Astra

Vienkārši riebjas lasīt. Visādi gudreļi raujas pie varas, lielo Eiropas pīrāgu gaida un jau nevar sadarīt, tos, kas ko mēģina darīt, aprej, visu tikai sagraut, viss tikai slikti! Kritizēt jau visi muļķi gudri! Viss, man pietiek, es deklarējos laukā!

pirms gada, 2018.05.23 12:51

Astrai

vai tik nebiji no administrācijā noparkotās Opeļu dzimtas?

pirms gada, 2018.05.23 14:32

Astriņ,

ko Tu domā ar vārdiem "visu sagraut", vai to "aparātu" ko tik cītīgi būvējusi novada pārvalde, bez veselīgas kritikas nav attīstības, vien stagnācija.

pirms gada, 2018.05.23 15:16

Vietējās ziņas