Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diskutēs par ēdināšanas pakalpojumiem pansionātā 17

Bauskas novada domes sociālo un veselības, kā arī izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē trešdien, 14. janvārī, deputāti spriedīs par izmaiņām pansionāta «Derpele» klientu ēdināšanā.

Novada administrācijas juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns sagatavojis lēmuma projektu, kurā paredzēts ēdināšanu pansionāta klientiem nodrošināt kā ārpakalpojumu. Tas pamatots tādējādi, ka «Derpelē» līdz šim nav bijusi vienota pieeja ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai. Izzinot citu pašvaldības iestāžu pozitīvo pieredzi, deputātiem izskatīšanai sagatavotajā lēmuma projektā ieteikts no šī gada 1. septembra ēdināšanu nodrošināt, izmantojot ārpakalpojumu.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis portālam paskaidroja, ka pansionātu telpās izbūvētās virtuves iekārtas netiks demontētas. Ir paredzēts organizēt iepirkumu, kurā izraudzītos komersantu, kas šajās virtuvēs gatavotu maltīti.

Šādu ieceri vētīs arī pēc nedēļas finanšu komitejas sēdē. Ja komitejās projekts gūs deputātu pozitīvu atbalstu, galīgais lēmums būs jāpieņem domes sēdē janvāra beigās.

Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē deputātiem būs jāizvērtē saistošie noteikumi, kuri nosaka kārtību, kādā bērnam bārenim un bērnam, kurš palicis bez vecāku gādības, tiek aprēķināts, piešķirts un izmaksāts dzīvokļa pabalsts. Sēdes darba kārtībā iekļauti arī citi izskatāmie jautājumi.


Pievieno komentāru

Komentāri 17

NU BEIDZOT

ARĪ PIRMSSKOLĀS UN SKOLĀS VAJAG IEVIEST ĀRPAKALPOJUMUS, LAI NEVĀRA VISĀDUS NEKVALITATĪVUS ĒDIENUS, ko bērni neēd un spaiņiem lej ārā.

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 14:06

lai beidzot

... Rācenim nevajag sludināt pārtikas iepirkumus, arī vadītājiem kreņķu mazāk. Atvieglosim savu ikdienas soli-ar ārpakalpojumiem! kazi vēl kāds atbalstītājs veiksmīgi paplašinās savu biznesu.....

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 11:29

ha-ha-ha

skaties,nesāc tikai plūtit ar saviem ārpakapojumiem.

pirms 5 gadiem, 2015.01.16 07:04

ku-ku ku

NU BEDZOT....ne vaza savus bernus pa kafeinicam,kur taisa visadus nekvalitativus edienus,bet iemacies taisit veseligus edienus majas,un iemaci savus bernus est pirmskolas un skolas iestades.

pirms 5 gadiem, 2015.01.16 15:06

ona

cik viegli spriest pa citu darbu. saveja taisa slikti, a svesa firma bus laba, kur logika?

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 14:33

Nika

Atkal par Derpeli. Vai tad novadā vairs citas aktualitātes nenotiek kā tikai Derpelē.Nesaprotu kur būs tas izdevīgums novadam, ja likvidēs ēdiena gatavošanu uz vietas. Maksājot komersantiem jau lētāk noteikti neiznāks un par kvalitāti garantijas nav nekādas.Komersants sarēķinās visu smalki līdz pēdējam centam un vēl pa virsu un tad tik novads varēs atvērt maku. Un paies laiciņš ,un komersanti sāks mainīties jo apjēgs, ka trīsreizēja barošana viņiem nekādu dižo peļņu nenes, bet darba daudz un klapatas lielas un tad tik sāksies. Nesaprotu to novada taktiku attiecībā pret Derpeli. Gan jau tā ir kaut kāda tālejošāka stratēģija kādam.

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 15:47

bona

Bauskas novadā visu, ieskaitot "ekonomiju" nosaka Rācenis, gan apsardzes firmu izvēlē, kur "ekonomiski" cena cēlās 6x par pakalpojumu, īpaši "ekonomisks" ir ģimnāzijas remonts, īpaši ekonomiski ir tie iepirkumi, kur remonta darbi tiek veikti ziemā, paskatamies Mežotnes centrā uz pašvaldību ēku remontiem, vēl ekonomiskie iepirkumi ir tie, kuros uzvar būvniecības firmas, kas nekur Latvijā vairs neder. Tā ka nomierinieties viss būs okei.

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 23:33

kārais zobs/piesietā dūša

Nevajag diskutēt ! Vajag veselīgi un gardi ēdināt !
Kuram no diskutētājiem ir tas *savējais*,kas sniegs paredzēto ārpakalpojumu ēdmaņas nodrošināšanā ?

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 16:16

caurs zobs

pēc tam izlasi, kas ir uzvarējis...

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 23:35

Aina

Tas tiem, kas nevarēja pārdzīvot,ka darbinieki paiku zogot :))) Tadad varēs mierīgi gulēt :)))

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 18:57

stulbs un vēl stulbāks

auzāns ir stulbs vai vēl stulbāks vai tikai izliekas par tādiem?
viņš - šis skribents lasīt ar daudzmaz prot? -- cik dzirdēts - runa ir par ēdināšanas ārpakalpojumiem visās iestādēs --arī skolās un bērnudārzos
kāda mārrutka pēc šis skribents tagad muļļā pansionāta derpele vārdu un vienkāršiem vārdiem sakot -- kacina cilvēkus?
pa muti šitādam jādod, nudien!

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 19:03

bite

auzāns alvītim rokaspuisis, vai tad neredzi kā cenšas publiskot derpeli, ka tik apd...

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 18:59

Nika

Nav saprotama doma, - nav bijusi vienota pieeja ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai -. Un lai atsaucās tā pašvaldības iestāde kurai ir pozitīva pieredze šajā jomā. Lai padalās pieredzē vai šī medusmaize būs tik salda.

pirms 5 gadiem, 2015.01.14 19:59

ku ku

ieprieks kladzinaja ka Alvitis iestadi atstaja vislabakaja kartiba, kas ta peksni nav vienota pieeja ko. Auzans varetu parrakstit ko tad domes vadiba atklaja un izverteja? vai tur ir vsjo v porjadke?

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 08:24

arī labi

ārpakalpojums ir ārpakalpojums, jo ne velti NPMD vadītājs, valsts amatpersona sacīja, cik bagātāks viņš būtu, ja no valsts (pašvaldības) atkarīgu, dalīties protošu uzņēmēju būtu saticis agrāk...

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 10:39

Hallo

nu beidzot taču tie runātāji esiet tik laipni un atnāciet pagaršojiet tos ēdienus ko gatavo tie iekšpakalpojuma sniedzēji -lai jums veicās

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 11:13

u-ū

kurš grib nopelnīt, ziniet, ka būs jādalās

pirms 5 gadiem, 2015.01.15 19:02

Vietējās ziņas