Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divdesmit piecus gadus «Mēmelīte» iekrāsos varavīksnē

Divi simti dalībnieku koncertā «Pa varavīksnes tiltu» izdejos 28 kompozīcijas. Tik vērienīgs sestdien, 16. aprīlī, Bauskas kultūras centrā solās būt Bauskas bērnu un jauniešu centra deju kopas «Mēmelīte» koncerts, kas veltīts kolektīva 25 gadu jubilejai.

Deju kopas vadītāja Ligita Irbīte «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka uz skatuves savu dejotprasmi rādīs kolektīva bijušie dejotāji. Tieši viņi iesāks koncertu ar «Gatves deju». Tad iemācītos soļus un deju rakstus rādīs pašreizējie kolektīva dalībnieki, kurus vadītāja iedalījusi dažādās grupiņās, piešķirot katrai no tām skanīgu dalībnieka vārdu. Gerdas grupiņa, piemēram, izpildīs deju «Rimtai, juhtai», savukārt Kārļa grupiņas viena no dejām būs «Es tev ogas salasīšu».

Jubilejas koncertu vadīs bijusī «Mēmelītes» dalībniece Ieva Karpoviča un piecgadīgais dejotājs Eduards Bite. Viņi priekšnesumus pieteiks kā daudzveidīgus krāsu toņus, kas visi kopā veidos krāsainu varavīksnes tiltu.

«Es gaidu šo koncertu, kas man noteikti būs liels pārdzīvojums un arī pozitīvām emocijām pildīts piedzīvojums. Tā būs ne tikai pašreizējo dejotāju uzstāšanās, bet arī tikšanās ar bijušajiem dancotājiem, ar kuriem mēģinām katru piektdienas vakaru līdz pusnaktij,» atklāj deju kopas «Mēmelīte» vadītāja L. Irbīte.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas