Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dod zaļo gaismu Bauskas apvedceļam 12

Bauskas novada domes vides un attīstības komitejā deputāti akceptēja iecerētā Bauskas apvedceļa izbūvi atbilstīgi galīgajam va/s «Latvijas Valsts ceļi» izstrādātajam variantam. Komitejas sēdē, kas notika 14. janvārī, deputāti nolēma ceļa izbūvei paredzēto trases posmu iekļaut novada teritoriālajā plānojumā. Tādējādi dota simboliskā zaļā gaisma maģistrāles Saulkalne-Ārce izbūvei, kas nākotnē arī kļūs par Bauskas apvedceļu. Novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone «Bauskas Dzīvei» gan piebilda, ka šis lēmums ir tikai pašvaldības apņemšanās veikt pārmaiņas teritorijas plānojumā. Paredzamā Saulkalnes-Ārces maģistrāle, kā arī ar to saistītais Bauskas apvedceļš virzienā no Aizkraukles uz Eleju ir valsts nozīmes objekti. Pagaidām pateikt ko konkrētu par būvniecības realizācijas termiņiem nav iespējams.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

haims

vai tad bauskā nav par ko citu domāt kā par apvedceļu, domājiet labāk par attīstību dumjās galvas

pirms 8 gadiem, 2010.01.18 12:46

Papa

"Attīstības komiteja" (vai kā nu to tautu sauca) vismaz 'Uzvarā" bija. Toreiz gāja runa par 2 pamata variantiem: apvadceļš kaut kur gar Lielzeltiņiem vai no Ceraukstes pāri Mūsai un tad kaut kur atpakaļ uz A7. Tieši gāja runa, ka apvadce\l\s var gan sa\cakarēt infrastruktūru, gan arī dot jaunas iespējas.

Un tauta: ja jūs neziniet, nu mož nemuldiet un netērējiet savu/citu laiku. Meklēt gūglē vai greizi URL: nu nav forši. Lai gan vēl stulbāk, ka neviens no Bauskas domes vai citām amatpersonām nav spējīgi/negrib sniegt atbildes BDz portālā.

pirms 8 gadiem, 2010.01.17 18:23

tur

ja gribās redzēt galu jābrauc uz saulkrastiem tur arī uzbūvēja apvedceļu,interesanti vai tā saucamā "attīstības'komiteja tur bija ,bet varbūt šaus uz ķīnu,aizbrauktu un pajautātu saulkrastu uzņēmējiem kā iet kad kustība aizšauj garām

pirms 8 gadiem, 2010.01.17 12:55

giriks

ja kāds grib redzēt galu --tad jādara tā -- nomet bilkses līdz ceļgaliem, pieiet pie spoguļa un aplūko savu galu

pirms 8 gadiem, 2010.01.17 12:10

ak

baigā attīstības komiteja,lohi, kāda attīstība ja visi brauc garām

pirms 8 gadiem, 2010.01.16 22:56

Papa

Špindzelei: man saka, ka tāda servera vispār nav. Tad kāds zina ejošu URL uz karti?

pirms 8 gadiem, 2010.01.16 20:59

spindzele

Var apskatīt pilnā godībā: www.vpvb.gov.lv/ivn/projekti/proj1/LcelsE67.htm

pirms 8 gadiem, 2010.01.16 19:03

Papa

Kur var apskatīt karti ar Bauskas apvadceļa projektu?

pirms 8 gadiem, 2010.01.16 18:03

Vietējās ziņas