Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dome noraida Brunavas pagasta māmiņu kluba «Stīga» lūgumu 2

Apturēta lēmuma projekta par sporta laukuma labiekārtošanu pie Mežgaļu pamatskolas tālākā virzība. Biedrības «Māmiņu klubs «Stīga»» lūgums piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu projekta īstenošanai tika noraidīts Bauskas novada domes vides un attīstības komitejas sēdē. Pērn 18. augusta ārkārtas domes sēdē deputāti atbalstīja biedrības sagatavoto projektu, kurā bija plānots desmit procentu pašvaldības līdzfinansējums projekta īstenošanai. Tie būtu 1400 latu. Taču, turpinot projekta sagatavošanu, atklājās, ka pašvaldībai jāfinansē 25 procenti jeb 3500 latu.  Vides un attīstības komitejā izpilddirektore Dagnija Ludrika skaidroja, ja projekta īstenošana notiek skolas teritorijā, pašvaldības līdzfinansējums ir 25 procenti. Deputāti atzina, ka biedrības pārstāvji pirmajā atbalsta pieprasījuma reizē snieguši maldinošu informāciju.  «Ideja ir laba, Mežgaļu pamatskolas sporta laukumam nepieciešama rekonstrukcija. Mēs neesam pret šo ieceri, taču «Stīgas» sagatavotais projekts nebija pareizs,» tā deputātu lēmumu komentē komitejas vadītājs Jānis Feldmanis. Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone precizē, ka projekts par stadiona rekonstrukciju joprojām ir aktuāls. Ja «Stīgai» to nav izdevies pareizi sagatavot un iegūt finansējumu, to var censties īstenot, piemēram, pašvaldība.Biedrības «Māmiņu klubs «Stīga»» vadītāja, kura arī ir ieceres idejas autore, ir bijusī Mežgaļu pamatskolas direktore Jaņina Kursiša. Vairāki viņas līdzšinējie sagatavotie projekti guvuši pozitīvu atbalstu un ir īstenoti. Uzzināt J. Kursišas viedokli par šī projekta neveiksmīgo izpildījumu «Bauskas Dzīvei» neizdevās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Hhhha

Ko tad tur grasījās darīt par gandrīz 15 tk? Varbūt labāk taisīt pašiem koka vingrojamās iekārtas kā, piemēram, darīja Dzimtmisā? Vai nav tāme kā treknajos gados?

pirms 8 gadiem, 2010.04.23 15:44

Vietējās ziņas