Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Drostalu» konkūra kausu pārceļ uz septembra sākumu

«Drostalu» kausa izcīņa konkūrā, kas bija paredzēta no 12. līdz 14. augustam, pārcelta uz septembra sākumu – no 2. līdz 4. septembrim, «Bauskas Dzīvi» informēja Zorģu jātnieku sporta centra vadītāja Linda Arāja.

«Esam pielāgojušies starptautisko sacīkšu posmiem, kas notiek citās Latvijas bāzēs,» pārmaiņas skaidro L. Arāja, «septembra sākumā laiks vēl ir pietiekami vasarīgs, ceru, sarīkojums izdosies labi.»

«Drostalu» kausa izjādē otrais posms 10. jūlijā pulcējis vēl lielāku dalībnieku skaitu nekā pirmais, stāsta L. Arāja: «Sacīkstes dažādās grupās risinājās paralēli visos laukumos, tomēr pabeidzām tās tikai deviņos vakarā. Kaut arī lietavas bija pabojājušas laukumus un tos nācās salabot, laiks mūs lutināja, gan dalībnieki, gan tiesneši un skatītāji bija ļoti apmierināti.»

Mazās balvas izcīņā labākā bija Agnese Kukaine ar zirgu Eko no jātnieku sporta skolas «Temperaments», liecina Jātnieku federācijas mājaslapā leflatvia.lv publicētie rezultāti. Junioru shēmā labākā bija «Drostalu» pārstāve Elza Zaķe ar zirgu Splash of Class. Sacensībās piedalījās vairāki citi jaunie «Drostalu» jātnieki, kā arī Bauskas novada kluba «Mēmele» pārstāves. Sacīkšu tiesneses bija Gita Zaķe, Kristīne Lisovska un Tatjana Maļikova.

Nākamajā sezonā «Drostalās» iecerēts rīkot vairākas nometnes. «Šogad ar divām jūnijā un jūlijā nepietika vietas visiem gribētājiem,» skaidro trenere, «pirmo riezi piedalījās ne tikai jaunie sportisti no Latvijas, bet arī latviešu ģimeņu bērni no Dānijas un Vācija. Pieteicās arī dalībniece no Īrijas, kuru nevarējām vairs uzņemt. Prieks, ka tautiešu ģimenes, vasarā apmeklējot dzimteni, izvēlas bērniem tik labu brīvā laika pavadīšanas veidu. Gan nometņu, gan sacīkšu datumus precizēsim pēc Jaunā gada, kad būs zināms starptautisko posmu grafiks.»

Jau vēstīts, ka šovasar «Drostalās» labiekārtots jaunais iejādes laukums, bet projekts par manēžas celtniecību vēl top. «Tā kā radās iespēja paplašināt bāzes teritoriju, iegādājoties kaimiņu zemes, mainās attīstības koncepcija, jo viss vairs nav jāietilpina četros hektāros. Mūsu tālākie nākotnes plāni ir veidot lauku viesnīcu, kur atpūtniekiem būs pieejama gan tīra vide un skaista apkārtne, gan izjādes un citas aktīvas nodarbes. Tā kā mežu atjauno un takas iekārto kaimiņi dzejnieku dzimtas mājās «Billītes», ceram nākotnē sadarboties ar viņiem,» atklāj L. Arāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas