Dzērājšoferis pamatīgā skurbulī dod policistiem 50 eiro kukuli 7

Vieglās automašīnas vadītājs, būdams pamatīgā reibumā, mēģināja piekukuļot policistus, portālu informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Bauskas policistiem 6. februārī iedzīvotāji ziņoja par automobili, kuru, iespējams, vada piedzēries šoferis. Policisti nekavējoties devās uz norādīto vietu Īslīces pagastā, ceļa Bauska–Gailīši–Lietuvas robeža 4. kilometrā, apturēja automobili «Ford Focus». To vadīja 1966. gadā dzimis vīrietis. Pārbaudot personu, policisti pārliecinājās, ka šoferis ir pamatīgā alkohola reibumā. Viņa izelpā konstatētas 3,86 promiles.

Lai policisti nerakstītu administratīvo pārkāpumu protokolu, vīrietis viņiem piedāvāja 50 eiro. Par šādu šofera rīcību pret viņu tika sākts kriminālprocess par kukuļdošanu. Policisti noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu arī par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Šogad policisti Zemgalē aizturējuši jau trīs autovadītājus kukuļdevējus, divus no tiem Bauskas pusē.

Policija pateicas vērīgajam iedzīvotājam, kurš ziņoja par likumpārkāpēju. Policija lūdz arī citus iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem, pamanot likumpārkāpumu, nekavējoties par to informēt policiju, zvanot pa tālruni 110.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Hoho !

Pateicoties skurbulim, kukuli dod murmulim

pirms 14 dienām, 2018.02.08 15:37

opis

Rēķinot,ka,viņus tagad filmē no,visām iespējamām pusēm,tas ir pārāk maz....

pirms 14 dienām, 2018.02.08 22:35

sidrochila pedro police

Es paņemtu nav problēmas .

pirms 11 dienām, 2018.02.11 12:23

Vietējās ziņas