Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eglīša grāmatu dāvā basketbolista dzimtās puses skolām

Trešdien, 28. maijā, Iecavas sieviešu kluba «Liepas» pārstāves dodas braucienā uz Vidzemi, lai dāvātu skolām un bibliotēkām basketbolista Visvalda Eglīša atmiņu grāmatu.

«Liepu» valdes dalībnieces Beāta Bundule un Agita Hauka grāmatas eksemplārus vedīs basketbolista dzimtās puses izglītības un kultūras iestādēm, «Bauskas Dzīvi» informēja A. Hauka.

Grāmatu «Mūža mīlestība – basketbols. Višuka stāsts», kas izdota par «Liepu» savāktajiem ziedojumiem, saņems Vecpiebalgas vidusskola, Madonas novada Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka, Cesvaines un Jaunpiebalgas vidusskola. Šajā Vidzemes pusē ir tagadējā iecavnieka V. Eglīša, leģendārā basketbolista, dzimtās vietas, kur viņš mācījies skolā, vakarskolā, sācis darba gaitas.

Kā ziņots, ziedojumus grāmatai «Liepas» sāka vākt pērnajā septembrī, tās atvēršanas svētki notika aprīļa sākumā Iecavas sporta namā «Dartija», kura celšanā savulaik daudz spēka ieguldījis ilggadējais sportists un treneris. Pusgada laikā ziedojumos grāmatai savākti 4171,40 eiro. Grāmatas izdošanu atbalstījuši daudzi individuālie ziedotāji, uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas. Tā izdota apgādā «Zelta grauds» 500 eksemplāros un tiek nodota dāvanā Latvijas skolām un bibliotēkām.

Visvaldis Eglītis pagājušā gadsimta sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados bija viens no Latvijas labākajiem centra spēlētājiem, vēlāk spēlējošs treneris. Viņš daudz ieguldījis basketbolistu audzināšanā Bauskas un Iecavas pusē. Par mūža ieguldījumu V. Eglītis iekļauts Latvijas basketbola Goda zālē, apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeņa zelta godazīmi, saņēmis Iecavas Goda pilsoņa nosaukumu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas