Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ēkai Bauskā defektus labos, atbildību neuzņemas 7

Uzvaras ielas 19. mājā Bauskā, kur nesen remontēta siena, parādījušies defekti, radot jautājumus par pašvaldības SIA «Vides serviss» darba kvalitāti.

Nelielās ēkas problēmas ir aktuālas ilgāku laiku – daudzviet ir plaisas, drūp apmetums, kas beidzās ar vairāku lielāku gabalu nokrišanu no vienas sienas. SIA «Vides serviss» 2014. gada rudenī remontēja fasādi. Kā toreiz informēja uzņēmuma pārstāvji, siena tikai nojaukta līdz dēļu klājumam, daļēji nomainīti vecie dēļi, ēka siltināta, sienai uzlikta apdare un krāsa, atjaunota daļa fasādes pagalma pusē. Remontdarbi ilga vairāk nekā divus mēnešus.

Nav pagājuši divi gadi, bet uz fasādes redzami defekti. Iedzīvotāji ir sašutuši – viņi uzskata, ka remontdarbi nav izpildīti pareizi, turklāt par tiem pieprasīti 7000 eiro. Blakus esošajām ēkām puse nama siltināta ar akmensvati par 3000 eiro, bet te – viena siena, un darbs ir nekvalitatīvs.

«Uzņēmumā ir notikusi vadības maiņa, darbi pabeigti 2014. gada rudenī, tāpēc nevaram sniegt informāciju par kritērijiem materiālu izvēlē un tā laika izmaksām. Taču SIA «Vides serviss» uzņemas saistības izpildīt un novērst defektus, jo spēkā ir divu gadu garantijas termiņš,» informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Iluta Rasa.

SIA «Vides serviss» pārbaudīs māju un noformēs aktu par novēršamajām nepilnībām. «Pēc jaunās vadības norādījuma turpmāk pirms darbiem, kuru izmaksa pārsniegs 150 eiro, visu saskaņos ar iedzīvotājiem un tiks izskatīta iespēja specifiskiem uzdevumiem nolīgt ārpakalpojumu uzņēmumu, kurā ir atbilstīgi speciālisti,» ziņo I. Rasa.

Uzvaras ielas nama iedzīvotāji tomēr noskaņoti atteikties no pašvaldības apsaimniekotāja pakalpojumiem. Esot izveidojusies situācija, ka dažs maksā, cits ne, un visu laiku ir parāds apsaimniekotājam. Par nekvalitatīvo sienas remontu jāmaksā daudz, un nav iespējas veidot uzkrājumus, lai plānotu jaunu remontu ēkai.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

iedzivotajs

un jautajums pa ko mes maksajam naudu? Ja majas noved lidz nojauksanas situacijai.Jautajums kur paliek musu nauda ko mes maksajam nejua kaompanijas atistibai.

pirms 2 gadiem, 2016.05.30 21:42

Droši prasiet...

Linda Tione:" Plānoti jauni amati, lai uzlabotu namu apsaimniekošanas jomā. Ar 1. aprīli sākšot darboties jauna mājas lapa internetā, kas ļaušot namu iedzīvotājiem saņemt detalizētu informāciju par ēkas apsaimniekošanu."

pirms 2 gadiem, 2016.05.30 22:52

iedzīvotājs

nekorekts virsraksts, maldīgs virsraksts.... redzams, ka Vides serviss gan labos defektus, gan uzņemas atbildību un saistības

pirms 2 gadiem, 2016.05.31 08:10

Jauna ēra, jauna ēra....

Skatiet tāmi,mājas lietu....utt
Vai par uzkrājumiem arī drīz neko nezinās?
Vadības nez jau cik mainītas un mainīsies.Ēkas paliek ar vien sliktākā stāvoklī.
Katrs atsaucas uz iepriekšējā slikto darbu.
No 1.jūlija apsaimniekošanai +21% PVN(lielajiem apsaimniekotājiem). Sāciet domāt, kurš un kā apsaimnieko vai neapsaimnieko Jūsu īpašumu.

pirms 2 gadiem, 2016.05.31 10:14

docis

kliedzošs virsraksts-lai vairāk lasītu. Iecavā neuzķersies

pirms 2 gadiem, 2016.05.31 14:30

SIA "Vides serviss"

Vides Serviss informācija:
1) namu apsaimniekošanas nodaļā ir vadības maiņa;
2) sākot ar 31. martu, ikkatram dzīvokļa īpašniekam ir iespēja iepazīties ar savas mājas saistošajiem dokumentiem SIA "Vides serviss" mājaslapā - mans.videsserviss.lv - sadaļā Dokumenti.
Viss, kas Jums jāizdara, lai apskatītu dokumentus, ir jāpiereģistrējas http://mans.videsserviss.lv/lv/

pirms 2 gadiem, 2016.05.31 17:01

iedzivotajs

tad kapec mes vel nesam sanemusi tami par materjaliem kuri tika izmantoti uz sienas un vinu izmaksas un kam vini ir paredzeti un no kurienes vini nakusi.

pirms 2 gadiem, 2016.05.31 21:27

Vietējās ziņas