Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elejas ielas remonts rit atbilstīgi grafikam 1

Ar ceļiniekiem un pašvaldības speciālistiem «Bauskas Dzīve» Elejas ielas objektā Bauskā tikās vakar, 28. jūlijā.

«Bauskas Dzīve» vēroja, kā SIA «Lemminkainen Latvija» strādnieki reciklē melno segumu. Šo tehnoloģisko procesu vienkāršiem vārdiem varētu izskaidrot tā, ka noņem veco asfalta kārtu, īpašā iekārtā to sajauc un no agregāta izber uz ceļa. Pēc tam izbērto masu izlīdzina un sagatavo, lai uz tās varētu klāt jauno melnā seguma virskārtu.

Būvdarbi šajā posmā sākās jūlija pirmajās dienās. Sākotnēji ceļinieki strādāja, sagatavojot objektu, kā arī tīrot grāvjus. SIA «Lemminkainen Latvija» darbu vadītājs Helvijs Šnepsts «Bauskas Dzīvei» apliecināja, ka šajā laikā nekādu problēmu nav bijis. Objektā strādā atbilstīgi projekta nosacījumiem. Dažviet vienīgi ar pašvaldību jāsaskaņo ceļmalas grāvju papildu tīrīšana.

«Šonedēļ sākām reciklēt brauktuves virskārtu. Šo darbu laikā diemžēl būs satiksmes ierobežojumi. Saziņā ar pašvaldību nolēmām, ka ar luksoforiem regulēsim satiksmes kustību visā 1,4 kilometrus garajā ceļa posmā. Tādējādi apgrūtinājums braucējiem varētu būt divas nedēļas. Ja remontējamos posmus veidotu īsākus, varbūt nedaudz ērtāk būtu braucējiem, toties darbus tas paildzinātu līdz vienam mēnesim,» skaidro H. Šnepsts.

Ceļa remonts rada neērtības ne tikai braucējiem, bet arī iedzīvotājiem. Baušķeniecei Annai Roziņai regulāri nākas pārvietoties pa Elejas ielu. «Bauskas Dzīvei» viņa atzina, ka šīs neērtības var pieciest: «Ir jau grūti iet pa šo sadangāto ielas nomali, tomēr to var pieciest. Pēc remonta brauktuve noteikti būs labāka.» H. Šnepsts piebilst, ka ceļu būvētāji cenšas gādāt, lai brauktuvei līdzās esošos īpašumus tik ļoti nepārklāj putekļi. Ja nelīst, remonta zonā ceļu vairākas reizes dienā laista.

Elejas ielas remonta kopējās izmaksas ir 327 405 eiro. 70 procentu jeb 229 183,67 eiro segs valsts. Pašvaldība Elejas ielas remontam atvēlējusi 98 221,58 eiro. SIA «Lemminkainen Latvija» darbi jāpaveic līdz septembra otrai pusei.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gramatika

Atbilstoši tomēr izklausās latviskāk.

pirms 3 gadiem, 2016.07.29 22:37

Vietējās ziņas