Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elektrotīklu attīstībā mūspusē pērn ieguldīti vairāk nekā 1,8 miljoni eiro 2

A/s «Sadales tīkls» Bauskas, Rundāles, Iecavas un Vecumnieku novadā pagājušajā gadā realizējusi 41 investīciju projektu, elektrotīklu attīstībā ieguldot vairāk nekā 1,8 miljonus eiro, portālu informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Rubene.

Speciāliste atklāja, ka Bauskas nodaļā pērn izbūvētas 11 km vidējā sprieguma un 47 km zemsprieguma kabeļu līnijas, izveidotas 16 transformatoru apakšstacijas un rekonstruētas 387 elektroenerģijas uzskaites.

Nozīmīgs investīciju projekts pērn realizēts Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā. Tur vidēja sprieguma maģistrālā gaisvadu līnija pārbūvēta par jaunu kabeļu līniju trīs kilometru garumā.

«35 gadus vecā gaisvadu līnija 1,9 km garumā šķērsoja Uzvaras ciema zaļo zonu. Koki un to zari, stiprā vējā iekrītot gaisvadu līnijā, radīja elektroapgādes pārtraukumus un neērtības iedzīvotājiem. Projektā uzlabota elektroapgādes kvalitāte un drošums 470 klientiem Gailīšu un Brunavas pagastā, kā arī Uzvaras ciema uzņēmumiem – lopbarības rūpnīcai SIA «LRS Mūsa», SIA «Uzvara-Lauks» kaltēm, SIA «Uzvara-Strauti» cūku kompleksam un ciema notekūdeņu attīrīšanas iekārtām,» stāsta I. Rubene.

Rundāles novada Saulaines ciemā noslēgti pirms diviem gadiem sāktie elektroapgādes uzlabošanas darbi – pabeigta vidējā sprieguma kabeļa izbūve. Uzlabota elektroapgādes kvalitāte un drošums visam Saulaines ciemam, arī Saulaines profesionālajai vidusskolai, bērnudārzam un autoservisiem. 2013. gadā tika demontēta 30 gadus veca zemsprieguma gaisvadu līnija un izbūvēts 2,9 km 0,4 kilovoltu kabelis, kas nodrošina kvalitatīvu un drošu elektroapgādi Saulaines graudu kaltei un privātmāju rajonam. 

Pagājušajā gadā veikti apjomīgi darbi Bauskā. Ziedoņu, Dārza, Biržu un Salātu ielas rajonā, rekonstruējot zemsprieguma gaisvadu līniju un izbūvējot zemsprieguma 0,4 kilovoltu kabeļu līniju divu kilometru garumā, uzlabota sprieguma kvalitāte 592 klientiem.

Šogad uzņēmums Bauskā iecerējis veikt vērienīgu rekonstrukciju. Plānots demontēt Mēmeli šķērsojošo gaisvadu elektrolīniju un izbūvēt jaunu 20 kilovoltu maģistrālo kabeļlīniju 1,3 km garumā. Bauskā paredzētajiem darbiem uzņēmums šogad plānojis tērēt 273 tūkstošus eiro.

I. Rubene atklāja, ka būvdarbu iepirkumu konkurss pēc projekta izskatīšanas varētu notikt jau šī mēneša beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vecsaulietis

viss jau ļoti jauki,tikai braucot no Bauskas uz Vecsaules pusi ir iznīcinātas visas stārķu ligzdas.

pirms 4 gadiem, 2014.03.09 17:59

g

nuu,.,. sodien braucot no Vecsaulaes uz Bausku, paaris starku ligzdas stabos maniiju. vai tad i bijusas vairaak!? ,

pirms 4 gadiem, 2014.03.09 20:17

Vietējās ziņas