Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ES lauksaimniecības komisārs Čološs apmeklēs saimniecību Mežotnē 5

Šā gada 29. aprīlī un 30. aprīlī darba vizītē Latviju apmeklēs Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības un lauku attīstības komisārs Dačans Čološs, lai tiktos ar zemkopības ministru Jānis Dūklavu un Latvijas lauksaimniekiem. Vizītes laikā amatpersonas paredzējušas apmeklēt arī Bauskas novada Mežotnes pagastā esošo saimniecību «Kaigari», informēja zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā.Zemnieku saimniecība «Kaigari» specializējas augkopībā un sēklkopībā. Saimniecībā 541 hektāra platībā audzē rudzus, ziemas un vasaras kviešus, miežus, rapsi, sēklai - kviešus un miežus. Saimniecība realizējusi trīs ES investīciju atbalsta projektus un izmantojusi atbalstu jaunajiem zemniekiem.  Pēc saimniecības apskates notiks diskusija, kurā ES lauksaimniecības komisārs un zemkopības ministrs ar Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes, Lauksaimnieku statūtsabiedrību asociācijas, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas un «Zemnieku saeimas» pārstāvjiem pārrunās ES lauksaimniecības politikas attīstību un šā procesa ietekmi uz Latvijas lauksaimniecības sektoru.  Diskusijas laikā lauksaimnieku organizācijām būs iespēja saņemt nepastarpinātas atbildes no komisāra uz daudziem jautājumiem, kas skar ES Kopējo lauksaimniecības politiku.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

mežotnieks

Mežotnes pagasta Kaigaros saimnieko Jānis Dzelskalējs, Mairas Dzelskalējas tēvs.

pirms 8 gadiem, 2010.04.28 19:29

Varētu gan aizbraukt arī uz saimniecībām,kur saimnieki var izstāstīt par patieso situāciju laukos,nevis kā padomju laikos tikai ķeksis plāna izpildei un konstatējumu,ka šeit jau nu gan viss ir kārtībā..

pirms 8 gadiem, 2010.04.28 16:01

Vietējās ziņas