Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Festivāla «Zemgales ērģeles» koncerti notiks vairākās mūspuses baznīcās, Bauskā – jau rīt

Ceturtā rudens mūzikas festivāla «Zemgales ērģeles 2016» labdarības koncerti šogad notiek arī Bauskas, Skaistkalnes un Valles baznīcā, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja rīkotāja Māra Ansonska.

Festivālu piektdien, 9. septembrī, ievadīs atklāšanas koncerts Bauskas Sv. Gara luterāņu baznīcā. Tajā muzicēs Marijas teātra orķestra trompetists Aleksejs Ivans un starptautisko konkursu laureāts ērģelnieks Deniss Mahaņkovs no Sanktpēterburgas. Līdzīgs koncerts notiks sestdien, 10. septembrī, Jelgavas Sv. Annas baznīcā.

Valles, Skaistkalnes un Olaines baznīcā ērģeļdienas viesosies pirmoreiz, uzsver M. Ansonska. Skaistkalnes katoļu baznīcā svētdien, 18. septembrī, notiks Svētā mise un sakrāls koncerts, kurā muzicēs Jelgavas Sv. Annas draudzes koris diriģenta Andra Jansona vadībā, soprāns Indra Nasteviča un ērģelniece Māra Ansonska.

Sestdien, 1. oktobrī, Bauskas Sv. Gara baznīcā Pļaujas svētku ieskaņā muzicēs ērģelniece Ilze Reine un Jānis Porietis, eifonija un baroka trompetes meistars. Svētdien, 16. oktobrī, Valles baznīcā koncerts notiks pēc dievkalpojuma. Tajā muzicēs Jelgavas Sv. Annas draudzes koris ar diriģentu Andri Jansonu.

M. Ansonska raksturo, ka festivālā ieskanēsies vairāku Zemgales baznīcu ērģeļu neatkārtojamie reģistri. Koncerti notiks arī Zaļenieku, Dalbes, Sesavas, Salgales, Dobeles un Jelgavas Sv. Jāņa baznīcā. «Festivāls noslēgsies Jelgavas Svētās Annas baznīcā 29. oktobrī, kad baudīsim koklētāju ansambļa «Cantata» un Larisas Carjkovas sniegumu,» pauž M. Ansonska.

Vairāk informācijas mājaslapā zemgalesergeles.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas